Новини за день 24 Серпня 2021

З нагоди Незалежності України Максим Козицький вручив почесні державні нагороди сімом діячам Львівщини

Сьогодні, 24 серпня, у День Незалежності України, на центральній площі міста Львова, біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбулось вручення державних нагород від імені Президента діячам мистецтва, освіти, науки та охорони здоров’я Львівщини.

У молитві за Україну та її захисників

У день 30-річчя Незалежності України у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбулася спільна подячна молитва за Україну.

Президент України Володимир Зеленський запроваджує День Української державності

Президент України Володимир Зеленський запроваджує День Української державності. Про це він сказав під час виступу на урочистому параді військ з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

З Днем Незалежності, Україно!

30 років тому здійснилась найзаповітніша мрія нашого народу – Україна стала незалежною. Довгим та тернистим був шлях до волі. У цій багатовіковій боротьбі гартувалася воля українського народу, зростала його національна самосвідомість. Сьогодні, на восьмому році війни, ми добре розуміємо ціну нашої Незалежності. Пам’ять про Героїв вічно житиме в наших серцях. Низько вклоняємося воїнам, які продовжують […]

Президентське подружжя вшанувало Героїв Небесної Сотні

У 30-ту річницю Незалежності України Президент Володимир Зеленський та його дружина Олена вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

У храмах Львівщини помолилися за Україну та її захисників

Сьогодні, 24 серпня, у День 30-річчя Незалежності України, у храмах Львівщини провели спільні молитви за Україну.

Вітання Максима Козицького до 30-річчя Незалежності України

Сьогодні, 24 серпня, Україна відзначає 30-ту річницю своєї Незалежності. Саме у серпні 1991 року Верховною Радою УРСР ухвалений Акт проголошення незалежності України.

У 30-річчя Незалежності України на Личакові вшанували полеглих Героїв

Сьогодні, 24 серпня, Львівщина відзначає 30-ту річницю Незалежності України. Розпочались заходи на Личаківському кладовищі.

Вчора в області провакцинували 5664 особи, з них 2422 – у центрах вакцинації

За вчора, 23 серпня, на Львівщині провакцинували 5664 особи, з них 2422 мешканці області  отримали щеплення в 11-ти центрах вакцинації.

На Львівщині зафіксували 33 нових випадки захворювання на коронавірус. Госпіталізували – 36 осіб

За попередню добу в області провели 732 дослідження на коронавірус, з них – 33 позитивних.