Новини за день 27 Серпня 2021

До 165-ї річниці народження Івана Франка Максим Козицький вручив державні нагороди визначним діячам культури Львівщини

Згідно з указом Президента України, п’ятьом діячам культури Львівщини присвоїли почесні звання «Народний» та «Заслужений». До 165-ї річниця з дня народження Івана Франка від імені Президента державні нагороди вручив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

У Дрогобичі визначили переможця почесної Міжнародної премії Івана Франка

У місті Дрогобич, що на Львівщині відбулась урочиста церемонія нагородження лауреата Міжнародної премії Івана Франка. Захід присвятили 165-тій річниці від дня народження українського письменника.

Понад 17 тисяч доз вакцини “Pfizer” прибуло на Львівщину

Сьогодні в область доставили 17 550 доз мРНК-вакцини, розробленої німецькою біотехнологічною компанією “BioNTech” спільно з американським фармакологічним концерном “Pfizer” .

В області розпочали ремонт дороги Накваша-Попівці-Підкамінь

Сьогодні розпочали ремонтувати автомобільну дорогу загального користування місцевого значення Накваша-Попівці-Підкамінь.

Понад 30 композиторів подали заявки на Всеукраїнський композиторський конкурс імені Мирослава Скорика

Конкурс організовує і проводить Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика у співпраці з департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Актуальні новини Львівщини: перелік офіційних вебсторінок у соціальних мережах

Актуальні новини області та об’єктивна інформація у зручному форматі тепер доступна за такими посиланнями:

Понад 700 тис грн скерували з обласного бюджету на придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Цього тижня на реалізацію Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області на 2021-2025 роки спрямували субвенцію в сумі 721,5 тис. гривень. Це дасть можливість закупити житло для двох осіб у Буській територіальній громаді для однієї особи в Борислаській ТГ.

У Гніздичеві будують школу, у якій зможуть навчатись понад 400 учнів

Будівництво школи у Гніздичеві розпочали ще у 90-х роках, однак у зв’язку з обмеженістю фінансових  ресурсів цей об’єкт здобув статус довгобуду.  Цьогоріч проєкт включили до програми Президента України «Велике будівництво» і для його завершення у поточному році залучили рекордну суму – 47,9 мільйонів гривень.

Мешканців Львівщини запрошують на відзначення 130-річчя заснування музичного товариства «Львівський Боян»

За ініціативи громадської організації «Фундація «Андрей» та фінансової підтримки Львівської облдержадміністрації у Трускавці відбудеться відзначення 130-річчя від заснування музичного товариства «Львівський Боян».

У межах чемпіонату України на Львівщину завітали близько 600 дзюдоїстів

Сьогодні, 27 серпня, на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту стартував чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів до 16 років. На змагання завітали представники усіх областей – загалом близько 600 атлетів.