Новини за день 5 Грудня 2021

«У Гарнізонному храмі ніколи нікому не буде холодно, він завжди буде місцем присутності людей, а отже любові і тепла», – Іван Собко

Сьогодні, 5 грудня, відбулась урочиста академія з нагоди 10-ї річниці  відкриття Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла УГКЦ. Участь у заході взяли представники влади, військовослужбовці, миряни та чимало тих, зокрема волонтерів, хто долучився до відновлення роботи храму.

5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера: привітання від очільника області

Сьогодні Україна та світ відзначають Міжнародний день волонтера. Свято заснували ще у 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН.  З Міжнародним днем волонтера усіх, хто присвятив себе цій благородній місії – волонтерській роботі, привітав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

За минулу добу щеплення від ковіду отримали 8296 мешканців області

На Львівщині за вчора, 4 грудня, щеплення від ковіду отримали 8296 осіб (з них – 2824 осіб отримали першу дозу вакцини, 5 472 – другу дозу). Вчора в області працював 31 центр вакцинації та 112 пунків щеплення.

Вчора на Львівщині зафіксували 259 нових випадків Covid-19. Госпіталізували 101 особу

За попередню добу у Львівській області провели 1041 дослідження на коронавірус. Згідно з результатами, позитивні показники виявили у 259 осіб.  У розрізі районів:

Львівщина долучиться до телемоста з нагоди 30-річчя ЗСУ за участю Президента України

У понеділок, 6 грудня, відбудеться телеміст з нагоди відзначення 30-ї річниці Збройних Сил України за участю Президента України Володимира Зеленського. До телемоста доєднаються 5 міст: Львів, Київ, Харків, Краматорськ, Одеса. Володимир Зеленський візьме участь у заходах у Харкові.