Новини за день 18 Грудня 2021

У Львівській опері відбувся благодійний вечір для створення основної експозиції Музею Голодомору

«Що загинуло – Воскресне» – під такою назвою сьогодні, 18 грудня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбувся благодійний вечір.

У межах проєкту «Світ карпатських розет» відбувся прес-тур об’єктами дерев’яної архітектури Бойківщини

У межах проєкту «Світ Карпатських розет – заходи зі збереження унікальності культури Карпат» управління туризму та курортів ОДА провело одночасно прес-тур для журналістів та промо-тур із майстер-класом для туристичних операторів й експертів зі сфери туризму й культури – задля промоції дерев’яної архітектури гірської частини Львівської області.

Вчора на Львівщині зафіксували 370 нових випадків Covid-19. Госпіталізували майже сотню осіб

За попередню добу у Львівській області провели 1207 досліджень на коронавірус. Згідно з результатами, позитивні показники виявили у 370 осіб.  У розрізі районів:

За минулу добу щеплення від ковіду отримали 8260 мешканців Львівщини

На Львівщині вчора, 17 грудня, щеплення від ковіду отримали 8260 оcіб (з них – 2223 осіб отримали першу дозу вакцини, 6033 – другу дозу, 4 – додаткову). Вчора в області працювали 26 центри вакцинації та 166 пунктів щеплення.

Львівська облдержадміністрація висловлює щирі співчуття родині загиблого на шахті гірника

Як стало відомо, вчора, 17 грудня, близько 18:00 год на шахті «Надія», що в Червоноградському районі стався нещасний випадок. Внаслідок обвалу породи завглибшки понад 500 метрів загинув працівник шахти.

Колегія управління молоді та спорту: які види спорту визначили пріоритетними

Львівський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» доповів про свою роботу упродовж 2021 року під час колегії управління молоді та спорту Львівської ОДА. Також в межах колегії визначили пріоритетні напрямки олімпійських літніх та зимових видів спорту на Львівщині.

«Слухайте свою молодь та йдіть їй на зустріч!», – Роман Хім’як на засіданні колегії управління молоді та спорту

Роботу обласних закладів, підсумки реалізації молодіжних і національно-патріотичних проєктів на Львівщині обговорили сьогодні на колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації. До колегії долучилися керівники територіальних громад Львівщини.

Колектив видавництва «Астролябія» нагородили за значний вклад у видавничу справу

Видавничий колектив відзначили за вагомий внесок у розвиток українського книговидання та сприяння формуванню патріотичної свідомості. Подяку від імені голови Львівської ОДА засновнику видавництва Олегу Фешовцю вручив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА Дмитро Посипанко.

На розвиток культури в області у 2022 році пропонують скерувати 18 млн грн

На черговому засіданні депутатської комісії Львівської облради з питань культури, інформаційної політики та промоції розглянули низку питань. Зокрема, члени комісії пропонують затвердити у проєкті обласного бюджету на наступний рік обсяг фінансування  обласної програми розвитку культури в сумі 18 млн грн.

Голови громад Львівщини спільно з керівництвом облдержадміністрації обговорили план економічного розвитку в 2022 році

Наприкінці року в області напрацьовують план розвитку Львівщини на наступні 12 місяців. Відтак, сьогодні у Львові стартувала конференція на тему «Львівщина у 2022 році. Виклики та перспективи соціально-економічного розвитку».