Новини за день 25 Грудня 2021

«У 2022 році плануємо створити 16 нових ЦНАПів по всій Львівщині», – Олександр Кулепін

Учора відбулася нарада управління з питань цифрового розвитку з головами громад за участю заступника голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександра Кулепіна щодо можливості отримати співфінансування  від обласної ради при поданні клопотань на отримання державної субвенції на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг.

У Львові обговорили створення нового екологічного ландшафтного рекреаційного парку на території області

Напередодні відбулась перша нарада щодо створення громадської спілки (об’єднання) кластеру «Екологічний ландшафтний рекреаційний парк Раковець».

Вчора щеплення від ковіду отримали майже 8 тисяч мешканців області

На Львівщині за вчора, 24 грудня, щеплення від ковіду отримали 7922 особи (з них – 2592 особи отримали першу дозу вакцини, 5269 – другу дозу, 8 – додаткову дозу та 53 – бустерну дозу вакцини).

До Буковелю відтепер курсуватиме новий регіональний поїзд

Новий регіональний поїзд «Буковельський експрес» курсуватиме зі Львова до гірськолижних курортів України, зокрема до станції Татарів (Буковель), від якої курсують автобусні шатли до Буковеля.

За вчора на Львівщині зафіксували 375 нових випадків Covid-19. Госпіталізували 106 осіб

За попередню добу у Львівській області провели 964 дослідження на коронавірус. Згідно з результатами, позитивні показники виявили у 375-ти осіб.

Відбулись урочистості з нагоди 80-ї річниці з дня створення 1-ої Галицько-Волинської радіотехнічної бригади

Грудень місяць наповнений визначними датами та подіями. І сьогоднішній день є особливим святом для 1-ої Галицько-Волинської радіотехнічної бригади, що відзначає 80-річчя з дня створення. Основне завдання військовослужбовців славетного з‘єднання – проведення радіолокаційної розвідки для забезпечення своєчасного виявлення повітряного нападу противника та надання радіолокаційної інформації силам Повітряних Сил Збройних Сил України.

Для дітей соціально незахищених категорій організували святкові заходи

З нагоди новорічно-різдвяних свят 286 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та дітей учасників АТО району відвідали виставу «Карнавал чудес» у Львівському цирку.