Новини за день 12 Грудня 2021

Міністр оборони України привітав з професійним святом особовий склад Національної академії Сухопутних військ у Львові

Щорічно 12 грудня в Україні відзначають День Сухопутних військ. З нагоди 25-літнього ювілею у Львові відбулись урочистості за участі керівництва країни, області та міста.

Жителів області попереджують про погіршення погодних умов: працює снігоочисна техніка

На території Львівської області та Львова упродовж дня, 12 грудня, прогнозують значні опади (дощ та мокрий сніг). Температура повітря коливатиметься від 2° до -3°.

Вчора щеплення від ковіду отримали 6962 мешканці області

На Львівщині за вчора, 11 грудня, щеплення від ковіду отримали 6962 особи (з них – 1719 осіб отримали першу дозу вакцини, 5243 – другу дозу). Вчора в області працювали 29 центрів вакцинації та 81 пункт щеплення.

Вчора на Львівщині зафіксували 275 нових випадків Covid-19. Госпіталізували 73 особи

За попередню добу у Львівській області провели 1076 досліджень на коронавірус. Згідно з результатами, позитивні показники виявили у 275 осіб.  У розрізі районів: