Новини за день 21 Грудня 2021

Важливі питання життєдіяльності району обговорили у межах нарад

З метою розгляду і обговорення результатів роботи органів місцевого самоврядування за 2021 рік, визначення узгоджених дій і прийняття обґрунтованих управлінських рішень, спрямованих на реалізацію єдиної державної політики та виконання завдань на наступний рік, проведено низку нарад.

Про запобігання пожежам у житловому фонді

З настанням холодів і опалювального сезону зростає кількість пожеж у житловому фонді та відповідно загиблих у ньому. Більшість пожеж із трагічними наслідками виникає у житловому секторі, переважно у сільській місцевості. В основному горять будинки незаможної частини населення (пенсіонерів, інвалідів, хворих, немічних і безробітних людей).

Рішення сесії: профінансують 29 обласних цільових програм

Сьогодні, 21 грудня, рішенням сесії ЛОР затвердили обласний бюджет на 2022 рік, в межах якого передбачено фінансування обласних програм. Загалом профінансують 29 обласних цільових програм на суму 1568 млн грн.

Ukraine Tourism Awards 2021: Львівщина отримали 4 головні туристичні нагороди

У п’ятницю в Києві відбулося вручення головної туристичної премії країни – це Ukraine Tourism Awards 2021. Найвищі нагороди у різних номінаціях вручили чотирьом представникам Львівської області: Національному природному парку «Сколівські Бескиди», туроператору «Відвідай», готельним комплексам «Київська Русь» та «Вежа Ведмежа».

Садівники області отримали понад 6 мільйонів гривень державної підтримки

Суб’єктам господарювання області у галузі садівництва виплатили компенсації за придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю. А також за проведення робіт та придбання матеріалів для спорудження шпалер і встановлення систем краплинного зрошення, придбання техніки, механізмів та обладнання.

Заборгованість з виплати зарплати на Львівщині зменшилась на 33%

Сьогодні, 21 грудня, заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Орест Гринів взяв участь у черговому засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), яке провели під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко.

Е-лікарняні сумісників з’являться в кабінетах роботодавців: особливості оформлення заяви-розрахунку

Відсьогодні в особистих кабінетах роботодавців почали з’являтись електронні лікарняні їх працівників за сумісництвом, створені з 01 жовтня по 20 грудня. Через великий обсяг, відображення всіх е-лікарняних відбувається поступово і займе трохи часу, однак багато роботодавців уже можуть приступити до призначення за ними допомог від Фонду соціального страхування України.

Депутати Львівської облради затвердили обласний бюджет на 2022 рік

Сьогодні Львівська обласна рада на пленарному засіданні затвердила обласний бюджет на 2022 рік, поданий Львівською облдержадміністрацією з урахування пропозицій депутатської комісії Львівської облради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

”Штам Омікрон на Львівщині допоки не виявили, але ймовірність є досить високою” – Марія Озірковська

Упродовж останніх декількох тижнів спостерігається тенденція до зниження рівня захворюваності на коронавірусну хворобу.

Президент підписав законопроєкт № 5600: роз’яснення про мінімальне податкове зобов’язання

Президент України підписав «Проєкт Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» № 5600.