Новини за день 22 Грудня 2021

Мінцифри: уже понад 2,5 тисячі маленьких сіл вперше під’єднали до швидкісного інтернету

Програма «Інтернет-субвенція — оптичний інтернет у 3 тисячах сіл по всій Україні» — виконана наразі на 85%. Про це в ефірі одного з телеканалів розповів Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

В Городку урочисто відкрили другий на Львівщині Центр надання адміністративних послуг “Дія”

Сьогодні, 22 грудня, в Городку відкрили новий сучасний Центр надання адміністративних послуг «Центр «Дія». Новий центр обслуговуватиме майже 40 тисяч жителів громади та надаватиме 171 послугу.

«Поліпшення пасовищ – одне з основних завдань Львівщини», – Віталій Загайний під час наради з керівниками громад

Під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Віталія Загайного відбулась робоча нарада «Поліпшення пасовищ в громадах Львівщини: досвід використання обласної субвенції».

Прийняли 7 нових учасників та підписали два Меморандуми: відбулось перше засідання Асоціації курортів України

Сьогодні в Трускавці відбулося перше засідання Асоціації курортів України. На ньому підписали Меморандум між Львівською облдержадміністрацією в особі заступника голови Віталія Загайного, Львівською обласною радою в особі першого заступника голови Євгена Гірника й власне Асоціацією – її президентом Юрієм Котиком.

Базу даних Реєстру виборців поновлюватимуть з врахуванням нового Закону

1 грудня цього року в Україні набрав чинності Закон «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні». А отже, як розповіла начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Зоряна Павлів, відділи ведення Державного реєстру виборців, які щомісяця здійснюють поновлення бази даних Реєстру, починаючи з 1 […]

У Львівській області ще трьох дітей влаштували в дитячі будинки сімейного типу

На Львівщині двоє дітей, позбавлених батьківського піклування та одна дитина-сирота влаштовані у сімейні форми виховання.

Для реалізації першої черги проєкту “Мале карпатське коло” на наступний рік необхідно 4,2 млрд гривень

Державний інвестиційний проєкт “Мале Карпатське коло” стартував у 2019 році. На сьогодні роботи з виготовлення проектно-кошторисних документацій для реалізації об’єктів виконані на 80%.

У Львові презентували документальний фільм «Музичне товариство «Львівський Боян»

Сьогодні, 22 грудня, у Центрі Шептицького Українського Католицького Університету, відбувся прем’єрний показ фільму «Музичне товариство «Львівський Боян». В основу документальної стрічки лягла діяльність товариства, якому цьогоріч виповнюється 130-ть років.

Троє мешканок Бібрської громади із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали ключі від власних домівок

Власне житло – це міцний фундамент і добра допомога дітям, які обділені батьківським піклуванням. Сьогодні у місті Бібрка трьом особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вручили ключі від помешкань.

Мінфін: У 2021 році на боротьбу з COVID-19 витрачено майже 35 млрд гривень

За 11 місяців 2021 року загальні видатки коштів держбюджету на протидію пандемії COVID-19 становили 34,7 млрд грн з передбачених 43,7 млрд гривень. Зокрема, кошти витрачено на такі цілі: