Новини за день 19 Грудня 2021

У Підберізцівській громаді відкрили дитячий садок

Першу чергу нового дошкільного навчального закладу відкрили урочисто у селі Підберізці у День Святого Миколая. У дитячому садку навчатимуться 40 дошкільнят громади.

Вчора на Львівщині зафіксували 221 новий випадок Covid-19. Госпіталізували 64 особи

За попередню добу у Львівській області провели 979 досліджень на коронавірус. Згідно з результатами, позитивні показники виявили у 221 особи.

У Підберізцях відкрили дитячий садок для 40 дошкільнят громади

Сьогодні, 19 грудня, у с. Підберізці Львівського району відбулось відкриття  дошкільного навчального закладу. Новий садок, де навчатимуться 40 дошкільнят громади, є I-ою чергою  проєкту реконструкції будівлі з добудовую Підберізцівського навчально-виховного комплексу I-III ступенів.

За вчора на Львівщині зафіксували 221 новий випадок Covid-19. Госпіталізували 64 особи

За минулу добу у Львівській області провели 979 досліджень на коронавірус. Згідно з результатами, позитивні показники виявили у 221 особи.