Новини за день 10 Грудня 2021

Річний план за доходами перевиконали 32 територіальні громади області

Під кінець календарного та бюджетного року окремі місцеві бюджети вже виконали річні плани із надходжень податків та зборів.

394 млн грн: щотижневе інформування про фінансування з обласного бюджету

Як інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА впродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували понад 394 млн грн, з яких близько 193 млн грн спрямували на поточні потреби обласних установ.

Майже 14 млн грн туристичного збору юридичні особи Львівщини сплатили до місцевих бюджетів

Упродовж січня–листопада цього року від юридичних осіб до місцевих бюджетів Львівської області надійшло майже 14 млн грн туристичного збору. Надходження збільшилися майже на 7 млн грн у порівнянні з минулим роком.

У Львівській обласній клінічній лікарні від коронавірусу лікують більш як 40 пацієнтів

Львівська обласна клінічна лікарня є одним із медичних закладів області, які лікують пацієнтів, хворих на коронавірус. Сьогодні в медзакладі лікують 42 хворих,  з них 5 – перебувають у реанімаційному відділенні.

У Вищому професійному училищі №29 відкрили сучасні комп’ютерні лабораторії

Для студентів, які навчаються на модернізованій спеціальності “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”, облаштували два нових комп’ютерних кабінети на 32 робочих місця.

«Я вакцинувався і вас закликаю!», – Архієрей ПЦУ, митрополит Львівський Макарій (ВІДЕО)

У відеозверненні Архієрей ПЦУ, митрополит Львівський Макарій (Малетич) закликав українців вакцинуватися від коронавірусу, адже загальна вакцинація позбавить людство від страшної хвороби.

У Львівській національній опері відбудеться благодійний вечір “Що загинуло – Воскресне” для створення проєкту основної експозиції Музею Голодомору

18 грудня 2021 року о 18:00 у Львівській національній опері відбудеться перший благодійний вечір “Що загинуло – Воскресне” для створення проєкту основної експозиції Музею Голодомору у Києві.

На Львівщину прибули 17 тисяч доз вакцини «Модерна»

Сьогодні в область доставили 17 000 доз мРНК-вакцини «Модерна». Це мРНК-вакцина, розроблена фармацевтичною компанією Moderna спільно з Центром досліджень вакцин при Національному інституті алергії та інфекційних хвороб (NIAID), США.

НСЗУ: Заклади охорони здоров’я мають подати документи для контрактування на 2022 рік до 24 грудня

Триває процес контрактування закладів охорони здоров’я та Національною службою здоров’я для надання медичних послуг населенню на 2022 рік. Національна служба здоров’я продовжує приймати пропозиції про укладення договорів з надавачами первинної та спеціалізованої медичної допомоги у 2022 році. Відповідні оголошення, специфікації та умови закупівлі розміщені на сайті Міністерства охорони здоров’я за посиланням.

На Львівщині стартував VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха

У Львівському державному палаці естетичного виховання учнівської молоді стартував Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха. У фестивалі беруть участь 40 колективів (1200 осіб) з усієї України.