Новини за день 30 Грудня 2021

Дім Франка отримав службове авто за кошти обласного бюджету

Службове авто Opel Combо Life відтепер має Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка. Автомобіль придбали за кошти обласного бюджету.

Львівщина запрошує мешканців та гостей на гірськолижні курорти

Управління туризму та курортів пропонує провести вихідні на засніжених Карпатських схилах як досвідченим лижникам, так і новачкам. Зіньків Ольга, доцент кафедри зимових видів спорту Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського наголошує, що перші спроби на лижах мають бути з інструктором. Ще дві необхідні умови – відповідне спорядження та гарний настрій.

Програму охорони навколишнього природного середовища у 2021 році виконали на понад 97%

Програма розроблена з метою реалізації екологічної політики, спрямованої на стабілізацію та поліпшення стану навколишнього природного середовища на території області, створення належних умов для досягнення безпечного для життя населення стану навколишнього природного середовища, а також забезпечення реалізації на обласному рівні організаційно-технічних і фінансово-економічних заходів, націлених на забезпечення діяльності регіональних ландшафтних парків.

Шахтарям області погасили заборгованість із заробітної плати

Упродовж 29-30 грудня на рахунки ДП «Львіввугілля» скерували кошти, відтак вдалося погасити заборгованість із заробітної плати за 2021 рік в повному розмірі всім працівникам підприємства.

Робота у Львівській ОДА: шукаємо провідного спеціаліста відділу пресслужби

Львівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття посади державної служби категорії «В» – провідного спеціаліста відділу пресслужби управління інформаційної політики департаменту комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації.

В Червоноградському районі ще трьох сестер влаштували в дитячий будинок сімейного типу

На Львівщині троє сестер, які є дітьми, позбавленими батьківського піклування, влаштовані у дитячий будинок сімейного типу.

На Львівщині за встановлене обладнання, що використовує відновлювальну енергетику відшкодували 105 тисяч гривень

В межах «Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки» ще сімом учасникам відшкодовано частину вартості сонячних електричних станцій приватних домогосподарств на загальну суму 105 тисяч гривень.

Для вчителів області закупили понад 4 тисячі комп’ютерів

На Львівщині завершилась поставка нових ноутбуків у громади. Понад чотири сотні шкіл у 58 громадах області із нового навчального семестру зможуть використовувати техніку для організації навчального процесу, в тому числі при переході на дистанційну форму.

Львівщина отримала чергову партію вакцини “Короновак”

На Львівщину прибула партія вакцини “CoronaVac”, у кількості 12 тисяч доз. Це інактивована вакцина, яку розробила китайська біофармацевтична компанія «Sinovac Biotech» – містить у своєму складі «вбитий» вірус, реагуючи на нього, організм виробляє імунітет. Вакцина є доступною у всіх пунктах щеплення та центах вакцинації населення Львівської області.

Оголосили конкурс проєктів, що можуть реалізуватися в межах Комплексної програми регіонального розвитку у 2022 році

Сьогодні на засіданні Конкурсної ради прийняли рішення про оголошення конкурсного відбору для проєктів, що можуть реалізуватися в межах Комплексної програми регіонального розвитку на 2021-2025 роки, за напрямами: конкурс проєктів місцевих ініціатив та конкурс проєктів регіонального розвитку.