Новини за день 31 Грудня 2021

Рекордна сума і найбільший відсоток використання грошей для обласних програм – цьогоріч Львівщина перевищила ці показники за п’ять останніх років

У 2021 році на Львівщині реалізували 26 обласних програм. На всі разом запланували 1,62 мільярда гривень, а фактично використали 1,585 млрд грн (97,8%). Про це повідомив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

На Львівщині за рік спорудили 21 спортивний майданчик

У межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, яку реалізує управління молоді та спорту Львівської ОДА, цьогоріч у громадах області з’явився ще 21 спортивний майданчик.

«Вакцинація не зупинить пандемію, якщо ми будемо нехтувати карантинними обмеженнями», – Орест Чемерис

Ситуація із захворюваністю на коронавірус в області залишається стабільною. Проте можливо вже за місяць Львівщина може зіштовхнутися з новою хвилею коронавірусної хвороби.

Глава держави поставив завдання удосконалити систему грошового забезпечення військовослужбовців

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 688/2021 «Про додаткові заходи із забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців Збройних Сил України».

”За рік на Львівщині ввели майже 2 млн доз вакцин”, – Наталія Іванченко

За 2021 рік на території Львівської області зробили понад 1 млн 860 тисяч щеплень від коронавірусу.  Про це повідомила керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Наталія Іванченко.

Нове харчування, навчально-практичні центри, садочки та навчання педагогів – у розмові із Олегом Паскою

Маєте плани на рік – сійте рис, як є плани на десять років – садіть дерева, якщо ж плануєте щось робити впродовж життя – навчайте людей. До якого б періоду світової історії не застосували цю китайську мудрість – вона завжди актуальна.

За минулу добу щеплення від ковіду отримали 7379 мешканців області

На Львівщині за вчора, 30 грудня, щеплення від ковіду отримали 7379 оcіб (з них – 2304 особи отримали першу дозу вакцини, 5023 – другу дозу,  8 – додаткову дозу, 44 – бустерну дозу).

Вчора на Львівщині зафіксували 487 нових випадків Covid-19. Госпіталізували 102 особи

За попередню добу у Львівській області провели 1201 дослідження на коронавірус. Згідно з результатами, позитивні показники виявили у 487 осіб.