Новини за день 14 Грудня 2021

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Щорічно, 14 грудня, ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У цей день 1986 року був прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

Оголошено прийом заявок на Національний конкурс “Благодійна Україна-2021”

Асоціація благодійників України оголошує прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2021». Цьогоріч стартує 15-й за рахунком, ювілейний, конкурс, який має на меті відзначити найкращі благодійні та волонтерські ініціативи, реалізовані протягом 2021 року.

Львівщина вшанувала учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

У цей день, 14 грудня, вся Україна вшановує учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Дату обрали не випадково. Рівно 35 років тому завершили будівництво саркофагу над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком.

Мінцифри відкрили 4 нові Дія.Центри – один з них в Бориславі

Мінцифри розширює мережу Дія.Центрів. Нові модернізовані ЦНАПи розпочали роботу в 4 населених пунктах: Бориславі (Львівська область), Байківцях (Тернопільська область), Білоберізці (Івано-Франківська область) та Чернівцях (Вінницька область).

У Охматдиті кількість дітей, госпіталізованих з ковідом, зменшилась на третину

Ситуація із захворюваністю на ковід упродовж останнього часу в області стабілізувалась. Хворіють на цю недугу менше і діти. Розповідають медики.

Графік роботи центрів вакцинації у Львівському районі

Цього тижня у Львівському районі працюватимуть 15 центрів вакцинації населення. Отримати щеплення можна попередньо записавшись через портал https://helsi.me/lp/vaccination. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу. Окрім того, щеплення можна отримати у пунктах вакцинації, звернувшись до сімейного лікаря.

Лідери за темпами вакцинації

Львівський та Стрийський райони традиційно лідирують за темпами вакцинації в області.

«Обираєш професію – обираєш долю!»: відбувся профорієнтаційний захід для дітей

Захист прав та інтересів дитини – це перш за все створення умов, щоб діти росли здоровими та щасливими, вчилися і займалися улюбленою справою. Нещодавно працівниками служби у справах дітей Львівської райдержадміністрації спільно із представником Кам’янка-Бузької районної філії Львівського обласного центру зайнятості проведено захід для учнів навчальних закладів та для дітей вразливих категорій на тему: «Обираєш […]

На Львівщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні у межах проєкту «Небесна Сотня. Жива пам’ять»

Сьогодні у Львові на Меморіалі Героїв Небесної Сотні у межах проєкту «Небесна Сотня. Жива пам’ять» вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні – уродженців та мешканців Львівщини, Романа Варениці, Сергія Кемського та Ігоря Костенка з нагоди їх уродин.

Більше 5-ти тисяч мешканців області хворіють на ковід, з них 32% лікують в стаціонарах

Ситуація із захворюваності на ковід у Львівській області в цілому покращилася, розповідають медики. За попередній тиждень інтенсивні показники захворюваності знизились на 11,7%.