Новини за день 11 Грудня 2021

«Коронавірус забирає не тільки людські життя, він забирає робочі місця і руйнує бізнес», – Андрій Худо (+ВІДЕО)

Бізнесмен, ресторатор Андрій Худо наголосив, що коронавірус забирає не тільки людські життя, він забирає робочі місця і руйнує бізнес. Тому єдиний шлях, як подолати цю проблему – вакцинуватися.

У Міжнародний день гір нагадуємо про основні правила безпеки під час мандрівок

Сьогодні, 11 грудня, відзначають Міжнародний день гір. З цієї нагоди управління туризму та курортів Львівської ОДА вітає усіх та  нагадує про безпеку під час гірських мандрівок.

Сьогодні, 11 грудня – Всесвітній день хворого на бронхіальну астму

Вперше  цей день відзначили ще в 1998 році і з кожним роком він ставав однією з найважливіших подій у всьому світі. Дата покликана підвищити обізнаність про астму та покращити життя всіх хворих на цю недугу.

Вчора щеплення від ковіду отримали понад 13 тисяч жителів області

За минулу добу, 10 грудня , на Львівщині щеплення проти коронавірусу отримали 13 557 осіб. З них 3590 отримали першу дозу, 9967 – другу. Вчора в області працювали 25 центрів вакцинації та 133 пунктів щеплення.

За минулу добу в області зафіксували 581 новий випадок захворювання на COVID-19

За попередню добу у Львівській області провели 1347  досліджень на коронавірус. Згідно з результатами, позитивні показники виявили у 581 людини.  У розрізі районів: