Новини за день 16 Грудня 2021

Повідомлення про очищення влади Головки Олесі Миколаївни

Відповідно до Закону України “Про очищення влади” 15.12.2021 розпочато проведення перевірки щодо Головки Олесі Миколаївни, головного спеціаліста відділу з питань правового забезпечення апарату Львівської районної державної адміністрації.

Львівщина налагоджує співпрацю з Турецькою Республікою: триває торговельна місія

Сьогодні, 16 грудня – другий день перебування делегації Львівщини у Туреччині, м. Бурса. Так, учасники делегації на чолі з заступником голови Львівської обласної державної адміністрації Віталієм Загайним зустрілися із заступником губернатора Бурси Мустафою Озсоєм.

Стартувала комунікаційна кампанія про реформу професійної освіти «Ми змінюємося»

Розпочалася комунікаційна кампанія у сфері професійної освіти “Ми змінюємося”. Кампанія націлена розповісти учням, їхнім батькам і бізнесу про зміни у професійній освіті.

Міністерство освіти і науки відкриває ще один офіційний канал для інформування

Міністерство освіти і науки відкриває в Instagram ще один офіційний канал для інформування у сфері освіти, науки та інновацій. МОН прагне привернути увагу молоді, адже мета – доносити освітні новини всій країні.

Союз Українок відзначить 100-річний ювілей

17 грудня у приміщенні Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу (м. Львів, вулиця Івана Пулюя, 36) святково відзначать 100-річний ювілей Союзу Українок (СУ).

Сергій Шкарлет: Платформою «Всеукраїнська школа онлайн» користуються у 122 країнах світу

Уже рік громадяни України та представники українських діаспор зі 122 країн світу використовують освітні матеріали платформи «Всеукраїнська школа онлайн». Про це заявив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

15 родин медиків, які померли від коронавірусної хвороби, отримали страхові виплати

З початку пандемії до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області надійшло 7269 повідомлень про клінічно підтверджені випадки захворювання медичних працівників на  COVID-19, з них 94 – випадки зі смертельним наслідком. Розслідування завершили по 5409 випадках, 702 з них комісії з розслідування визнали, як такі, що пов’язані з виробництвом, у тому числі […]

Понад 400 дітей Гніздичівської громади цьогоріч отримають належні умови для навчання

Цьогоріч завершать ще один довгобуд області. Школу на 423 учнівських місця у смт Гніздичів Стрийського району реалізують у межах Програми Президента України «Велике будівництво».

Мешканців області запрошують зустріти святого Миколая на різноманітних локаціях Львівщини

Управління туризму та курортів Львівської ОДА склало список локацій, де можна провести час у святковій атмосфері та отримати заряд позитивних емоцій.

Україна вийшла із топ 10 країн з найбільшою захворюваністю на COVID-19 в Європі – Віктор Ляшко

Зараз захворюваність в Україні вдвічі менша за поточну європейську. Наразі Україна вийшла із топ 10 країн з найбільшою захворюваністю на COVID-19 в Європі. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час брифінгу.