Новини за день 1 Грудень 2021

2666129

Чи всі підприємці на спрощеній системі оподаткування мають використовувати касові апарати в 2022 році?

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що з 1 січня 2022 року підприємці-платники єдиного податку другої – четвертої груп у разі проведення готівкових розрахунків зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій, крім спрощенців першої групи і фізичних осіб, які продають на ринку вживані речі та продукти власного підсобного господарства.

податков

Задекларуйте право на податкову знижку

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській нагадує, що декларацію про майновий стан і доходи з метою отримання податкової знижки, платники податків подають за місцем податкової адреси.

124322-1_large

Фіксований єдиний податок для ФОП у грудні не зміниться

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що мінімальна зарплата з 1 грудня збільшується з 6000 грн. до 6500 грн.

photo

Чи є подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації фактом підтвердження переходу права на активи, які зазначаються у такій декларації?

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що відповідно до абзацу третього п. 1 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація) не є окремим спеціальним порядком офіційного визнання або підтвердження […]

262915537_247083770847936_6013428307519971817_n

Привітали військовослужбовців радіотехнічних військ

Щорічно, 30 листопада, відзначається День радіотехнічних військ Повітряних Сил Збройних Сил України. Стійкість, наполегливість та витримка фахівців радіотехнічних військ, які є основним джерелом інформації про повітряну обстановку і призначені для ведення радіотехнічної розвідки повітряних об’єктів та оповіщення військ, є однією із важливих складових незламності Збройних Сил України.

_1638373545_540x284_3_0_nw

До уваги аграріїв: 8 грудня відбудуться земельні е-аукціони з продажу прав оренди

У середу, 8 грудня, відбудуться земельні електронні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності. Пропоновані ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташовані:

Будуємо дороги

На трасі, котра сполучає Нижанковичі та Стрий, ведуться ремонті роботи в межах Програми Президента Велике будівництво.

_1638371693_613x321_3_0

В області відзначили переможців виставки-конкурсу дитячого малюнку «Музика і фарба»

Сьогодні відкрили обласну виставку-конкурс дитячого малюнку «Музика і фарба», яка відбувається у межах Всеукраїнської виставки Осіннього Салону «Високий замок».

Будуємо дороги

Триває ремонт дороги біля Добромиля. Роботи ведуться в межах Програми Президента Велике будівництво.

Будуємо дороги

Відновлюємо дорогу, котра сполучає Хирів та Добромиль. Роботи ведуться в межах Програми Президента Велике будівництво.