Новини за день 26 Грудня 2021

У Запитові відкрили новозбудовану амбулаторію

Мешканець будь-якого населеного пункту повинен отримувати якісні медичні послуги. Сьогодні у селищі Запитів Новояричівської територіальної громади відбулось урочисте відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Близько 3000 мешканців отримали доступ до кваліфікованих та якісних медичних послуг.

Вчора щеплення від ковіду отримали понад тисяча мешканців області

На Львівщині за вчора, 25 грудня, щеплення від ковіду отримали 1027 осіб (з них – 2592 особи отримали першу дозу вакцини, 5269 – другу дозу, 8 – бустерну дозу вакцини).

У мережі Інтернет удруге стартував новорічний проект «Дивовижна поштівка»

На новорічно-різдвяні свята українці знову матимуть змогу надіслати одне одному незвичайні листівки. У мережі Інтернет удруге стартував проект «Дивовижна поштівка». Колекція електронних листівок від українських художників створена під патронатом першої леді Олени Зеленської.

За вчора на Львівщині зафіксували 164 нових випадків Covid-19. Госпіталізували 55 осіб

За попередню добу у Львівській області провели 941 дослідження на коронавірус. Згідно з результатами, позитивні показники виявили у 164-ох осіб.