Новини за день 3 Грудня 2021

Госпітальна рада схвалила План розвитку госпітального округу Львівщини

Члени госпітальної ради схвалили План розвитку госпітального округу Львівщини. Це дозволить сформувати спроможну мережу закладів охорони здоров’я, здатної забезпечувати надання якісної, комплексної, безперервної  і орієнтованої на пацієнта медичної допомоги, оптимізувати маршрут пацієнта, щоб він якнайшвидше міг потрапити до того закладу охорони здоров’я, який може надати необхідну медичну допомогу, а також підвищити ефективність використання існуючих ресурсів […]

У «Росинці» запрацювала Резиденція Святого Миколая

Важливий чинник щасливого життя дитини – це турбота та підтримка. Насамперед це стосується дітей з особливими потребами та дітей з інвалідністю. Сьогодні у Резиденції Святого Миколая, яку відкрито у дитячому таборі «Росинка», лунав дитячий сміх та панували світлі емоції.

Понад 230 млн грн профінансували цього тижня на потреби області

Загалом впродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували понад 230 млн грн. З них – 60,9 млн грн спрямували на ремонт доріг. Інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Львівщина налагоджує співпрацю з Північною Македонією у галузях туризму та економіки

З 3 до 4 грудня делегація із Львівщини перебуває у місті Скоп’є Республіки Північна Македонія.

Триває ремонт 46-кілометрової ділянки дороги Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий

Дорога Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий – одна з прикордонних. Її ремонтують в межах реалізації інвестиційного проєкту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні».

”Наші студенти є нашим майбутнім”, – Максим Козицький на зустрічі зі студентами УАЛ

Сьогодні голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький зустрівся зі студентами Української академії лідерства (УАЛ). Академія – це громадська організація, яка працює з молоддю по усій Україні. У ній допомагають молоді знайти себе, визначитися, ким вони хочуть стати у майбутньому, шляхом реалізації проєктів, волонтерської діяльності. Щорічно академія охоплює понад сто тисяч осіб.

Укрзалізниця повертає «Лижний експрес» до Славського

АТ Укрзалізниця призначила на шість дат потяг Інтерсіті+ «Лижний експрес» сполученням Київ – Славське. Потяг №745/746 курсуватиме 24, 26 та 30 грудня 2021 року, а також 2, 6 та 8 січня 2022 року. Інформують в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА.

“Велике будівництво”: оновлений стадіон у Яворові дозволить розмістити на трибунах майже 1000 глядачів

У місті Яворів Львівської області триває капітальний ремонт трибун для глядачів на стадіоні імені Є. Смуки. Об’єкт реалізують в межах програми  Президента України “Велике будівництво”.

Обласний молодіжний центр шукає ведучих подкастів

Команда NEZABAROM шукає ведучих, які хочуть запустити свій подкаст та долучитися до створення мотиваційного контенту для молоді. Спробувати себе в цій ролі можуть молоді люди, які мають креативні ідеї подкасту, актуального для сучасної молоді. Запис буде відбуватися у студії з професійним обладнанням.

Максим Козицький привітав працівників прокуратури з 30-ю річницею її створення

Голова Львівської ОДА Максим Козицький взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників прокуратури України та 30-ї річниці її створення, які відбулись у Львівській обласній прокуратурі.