Новини за день 9 Грудня 2021

“Спорт для всіх”: триває серія заходів для вихованців дитячих будинків

Львівський обласний центр фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх» традиційно наприкінці року організовує змагання у школах-інтернатів, дитячих будинках та дитячих будинках сімейного типу. Такі візити відбуваються у межах соціально-спортивного проєкту «Ти зможеш, якщо зміг я».

Відбулось чергове засідання районної комісії з питань інвентаризації водних та лісових ресурсів, а також об’єктів комунальної та державної власності

Про стан інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів та об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території громад району, обговорили сьогодні під час засідання відповідної районної комісії. Під час засідання повідомлено про завершення інвентаризації водних об’єктів.

Паспорт бюджетної програми на 2021 рік у новій редакції

паспорт бюджетної програми

Паспорт бюджетної програми на 2021 рік у новій редакції

паспорт бюджетної програми у новій редакції

Історії львівських олімпійців розкажуть у 10-серійному фільмі (ВІДЕО)

Управління молоді та спорту Львівської ОДА незабаром запрезентує унікальний соціально-медійний проєкт – 10-серійний фільм про талановитих атлетів та параатлетів Львівщини, які позмагались за медалі Олімпіади у Токіо.

«Велике будівництво»: школа Прилбичах забезпечить новими класами понад 350 учнів

В області триває реалізація об’єктів, які увійшли до програми Президента «Велике будівництво». Одним із них є реконструкція та добудова школи І-III ступенів ім. Митрополита А. Шептицького в селі Прилбичі.

Сьогодні у Львові відкриють виставку плакатів «Грані життя»

Сьогодні о 16 годині у Львівському музеї історії релігії відкриють виставку плакатів «Грані життя» українського графіка, живописця, розробника і втілювача дизайнерських проєктів інтер’єрів історичного і культурного призначення Володимира Карвасарного.

Міжвідомча робоча група провела інформаційно-роз’яснювальну роботу зі закладами громадського обслуговування

Учора Міжвідомча робоча група провела інспекцію по закладах обслуговування населення для перевірки дотримання мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області. Рішення N° 745 про введення такого мораторію прийняли у вересні 2018 року задля захисту українського інформаційного простору після численних звернень патріотичних та ветеранських громадських організацій.

Теплопостачальним організаціям області надали можливість використати обсяг заборгованості з різниці в тарифах на суму понад 512,4 млн грн

У межах засідання Територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах (Територіальна комісія) прийнято рішення щодо переузгодження обсягів заборгованості з різниці в тарифах по трьох теплопостачальних організаціях Львівської області на загальну суму 748,9 млн гривень, з яких організації зможуть використати 512,4 млн грн.

«Вакцинований – означає захищений!» – відомі українці закликають вакцинуватися від коронавірусу (ВІДЕО)

Священнослужителі, освітяни, представники бізнесу закликають бути соціально відповідальними та подбати про своє здоров’я.