Новини за день 6 Грудня 2021

День Збройних Сил України: привітали військовослужбовців Львівського району

Щорічно 6 грудня відзначають професійне свято ті, хто, проявляючи патріотизм, професіоналізм та високу майстерність, стоїть на сторожі Незалежності нашої держави – військовослужбовці Збройних Сил України.

Жовта зона

З 00:00 год 7 грудня в області діятимуть нові карантинні обмеження, передбачені для «жовтого» рівня.

У Львові відбулись урочистості з нагоди 30-річчя Збройних Сил України

Військовослужбовець – це високе покликання. Покликання боронити свою Батьківщину, рідний дім та близьких, обороняти їх від ворожих зазіхань і бути готовим пожертвувати власним життям заради інших. Важко переоцінити подвиг, на який йдуть хоробрі українські сини та дочки, щоб захистити Незалежність, свободу та суверенітет України.

Інформація щодо стану вакцинації

За попередню добу у Львівському районі, в тому числі у місті Львові, вакциновано 3861 особа від COVID-19.

Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації інформує

На національному порталі з розвитку підприємництва Дія.Бізнес доступний  новий розділ —  «Земельна реформа». Тепер підприємці отримуватимуть усю актуальну інформацію про можливості для розвитку власної справи  в сфері земельних відносин.