Новини за день 7 Грудня 2021

Розвиток власної справи у сфері земельних відносин

На порталі Дія.Бізнес доступний новий розділ — «Земельна реформа». Тепер підприємці отримуватимуть усю актуальну інформацію про можливості для розвитку власної справи у сфері земельних відносин.

Графік роботи центрів вакцинації у Львівському районі

Цього тижня у Львівському районі працюватимуть 18 центрів вакцинації населення. Отримати щеплення можна попередньо записавшись через портал https://helsi.me/lp/vaccination. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу. Окрім того, щеплення можна отримати у пунктах вакцинації, звернувшись до сімейного лікаря.

Добудовуємо школу

У селі Новий Кропивник Дрогобицького району добудовуємо спортивний зал та новий корпус для навчально-виховного комплексу.

«Громада для сім’ї»: п’ять громад області отримали гранти на реалізацію своїх локальних соціальних проєктів

За участі керівництва Львівської облдержадміністрації сьогодні у Львові нагородили переможців навчального-грантового проєкту «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг у територіальних громадах».

На Львівщині відреставрували церкву, де парохом був дід Євгена Коновальця

У вересні 2021 року завершили реставраційні роботи дерев’яного храму Стрітення Господнього в с. Черепин. Реставрацію розпочали в 2018 році, а сьогодні провели урочисту молитву, на якій був присутнім голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

На сесії Львівської облради затвердили зміни до обласного бюджету на 2021 рік

Сьогодні на сесії Львівської обласної ради затвердили крайні цьогорічні зміни до показників обласного бюджету на 2021 рік.

«Прозорро.Продажі»: мінімальна ціна майна завдяки електронним аукціонам зросла на понад 20%

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації проаналізував, хто найактивніше та найефективніше управляв своїми активами за допомогою системи електронних аукціонів «Прозорро.Продажі» у листопаді цього року.

На Львівщині на 17% зменшилася захворюваність на коронавірус

Упродовж останніх двох тижнів в області відзначають стабілізацію і покращення епідситуації. Усі ключові показники, які визначені як індикатори для «червоного» рівня епіднебезпеки, є нижчими від крайніх показників «червоної» зони. Внаслідок цього, згідно з  рішенням державної комісії ТЕБ і НС, Львівщину переведено до “жовтої” зони епіднебезпеки.

Надходження податків з Львівщини до Держбюджету продовжують зростати

Так, у листопаді цього року у порівнянні з листопадом минулого зросли надходження коштів на 43%. По ПДВ на 29%, по податку на прибуток – на 63%, акцизному податку з вироблених товарів – на 36%, ПДФО – на 28%, рентні платежі – на 116%. Інформують у Головному управлінні ДПС у Львівській області. Всього за 11 місяців 2021 року […]

14,5 млрд грн передбачили у Державному бюджеті на культуру, креативні індустрії та інформаційну політику

2 грудня 2021 року Верховна Рада прийняла бюджет України на 2022 рік. Як зазначив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, бюджет 2022 року на культуру, креативні індустрії та інформаційну політику – 14,5 млрд грн. У тому числі субвенції – 1,8 млрд грн.