Новини за день 15 Грудня 2021

Делегація із Львівщини перебуває із торговельною місією у Турецькій Республіці

Вчора розпочалася офіційна торговельна місія Львівської області до м. Стамбул, Турецька Республіка. Офіційну делегацію очолив заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний.

Громадська рада при ЛОДА співпрацюватиме з Молодіжною радою

На черговому засіданні Громадської ради при Львівській ОДА члени ради визначили основні напрями співпраці з Молодіжною радою Львівщини.

«Культура – це індикатор розвитку нації», – Максим Козицький

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва сьогодні голова Львівської ОДА Максим Козицький за вагомий особистий внесок у розвиток галузі культури та високий професіоналізм нагородив культурних діячів області.

Відбулася стратегічна сесія щодо розвитку туризму та курортів на Львівщині

Вчора, 14 грудня, за ініціативи управління туризму та курортів Львівської ОДА представники «Туристичного кластеру Львівщини», Асоціації курортів України, Львівського кластеру медичного туризму та туристичні громадські організації зустрілися для обговорення стратегії на 2022 рік щодо туризму в області, зокрема, в умовах COVID-19.

У Львові цього тижня відбудуться три масштабні легкоатлетичні заходи

Федерація легкої атлетики Львівської області цього тижня проведе змагання з трьох різних легкоатлетичних дисциплін. Завтра о 10:30 год у легкоатлетичному манежі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту розпочнуться традиційні Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Фестиваль бігу».

У Мінрегіоні розробили інформаційні посібники з будівництва шкіл, дитсадків та спортивних обʼєктів

У Міністерстві розвитку громад та територій України розробили інформаційні посібники з будівництва освітніх та спортивних закладів. У них доступно та на прикладах зображено, які державні будівельні норми  мають бути дотримані при проєктуванні та будівництві освітніх, дошкільних та спортивних закладів.

Культурні діячі Львівщини отримали державні нагороди

За значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність Указом Президента України культурним діячам Львівщини присвоїли почесні звання.

Львівщина отримала 20,8 млн грн освітньої субвенції з державного бюджету

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів  № 1629-р від 9 грудня, Львівщина  отримала 20,8 млн грн освітньої субвенції з державного бюджету.

Управління Фонду соцстрахування у Львівській області виплатило 2,5 млн днів лікарняних на майже 849 млн гривень

Упродовж січня-листопада 2021 року Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області прийнято на оплату  майже 2,5 мільйона днів лікування  від захворювань, травм,  догляду за хворими дітьми, а також проходження самоізоляції від Covid-19 для понад 166 тисяч застрахованих осіб Львівської області.

Уряд продовжив адаптивний карантин

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину на території України до 31 березня 2022 року.  Відповідні зміни до Постанови №1236 ухвалили під час засідання Уряду 15 грудня.