Новини за день 8 Грудня 2021

Третина вільної робочої сили зосереджена у Львові

За статистичними даними станом на 01.12.2021 року за сприяння обласної служби зайнятості в регіоні роботу шукали 13,3 тис. безробітних, що майже вдвічі менше, аніж було на початку грудня торік.Серед охочих працювати переважали жінки (65,6 %) та жителі міст (60,6%).

Паспорт бюджетної програми на 2021 рік у новій редакції

Паспорт 0610

Паспорт бюджетної програми на 2021 рік

Паспорт 0990

Паспорт бюджетної програми на 2021

Розпорядження 278 Паспорт 0829а

«На 400 тисяч гривень збільшили фінансування галузі культури області», – Тетяна Плугатор

Вчора, 7 грудня, на сесії Львівської обласної ради депутатський корпус проголосув за перерозподіл державних коштів, зокрема, збільшили видатки галузі культури на 400 тис грн.

Львівщина отримала чергову партію вакцини “Короновак”

На Львівщину прибула партія вакцини “CoronaVac”, у кількості 10 тисяч доз. Це інактивована вакцина, яку розробила китайська біофармацевтична компанія «Sinovac Biotech».

На Львівщині підписали Статут новоутвореного «Туристичного кластера»: що він передбачає

Сьогодні керівництво Львівської облдержадміністрації разом з представниками туристичного бізнесу регіону підписали Статут з нагоди створення громадської спілки «Туристичний кластер Львівщини».

Львівська ОДА подала на розгляд Львівської облради проєкт обласного бюджету на 2022 рік

Обласна державна адміністрація підготувала та подала на розгляд обласної ради проект бюджету на 2022 рік та проекти обласних цільових програм на наступний рік. На 2022 рік з урахуванням стримано оптимістичного прогнозу росту надходжень обласний бюджет передбачається у розмірі 6,2 млрд грн.

Реконструюємо стадіон

У місті Яворів триває реконструкція стадіону.

Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації інформує

Відповідно до чинного законодавства відходи тари з-під хімічних засобів захисту рослин (надалі ХЗЗР) відносяться до небезпечних відходів і підлягають утилізації, а поводження з ними має відбуватись із залученням належно ліцензованих операторів.