Новини за день 10 Липня 2021

COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 20 осіб

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 20 осіб.

На Львівщині зафіксували 29 нових випадків захворювання на коронавірус

За попередню добу в області провели 704 дослідження на коронавірус, з них – 29 позитивних.

Для щеплення онкохворих від ковіду можна використовувати будь-яку з наявних в Україні вакцин

Люди з онкологічними хворобами можуть дуже важко перенести COVID-19, тому їм необхідно щепитися проти коронавірусної інфекції. Національна група експертів з імунопрофілактики (НТГЕІ) дійшла висновку, що для їхнього щеплення можна використати будь-яку з наявних в Україні вакцин проти COVID-19.

Шість ведмедів, з них 4 – малюки, поповнили притулок «Домажир»

Цього тижня команда ведмежого притулку «Домажир», що на Львівщині, провела акцію порятунку трьох клишоногих малюків із контактного зоопарку Ясногородської страусиної ферми, що біля Києва. Усі вони ще ведмежата, мають по 6 місяців, наразі їм ще не дали імен.

Щотижневе інформування про фінансування з обласного бюджету

У департаменті фінансів Львівської ОДА інформують про виділення коштів з обласного бюджету за період з 05 по 09 липня 2021 року.

На Львівщині зросла вартість проїзду в приміських маршрутках

Перевізники, які обслуговують приміські та міжміські автобусні маршрути на Львівщині, вчергове підняли вартість проїзду у межах 10 %.

Понад 150 млн грн – власні доходи закладів обласного рівня за перше півріччя 2021 року

Із послабленням карантинних заходів активізувалася робота усіх бюджетних установ, що, звичайно ж, відобразилося й на збільшенні власних надходжень.

Чотири поети та письменники стали переможцями літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди

Лауреатами літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди стали поети та  письменники з Львівщини, Херсонщини та Тернопільщини. Премію призначають у галузі національного державотворення за кращий літературний твір на патріотичну тематику. Засновниками Премії є Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Львівська обласна організація Національної спілки письменників України, Всеукраїнське Братство ОУН – УПА.

Органам місцевого самоврядування нададуть роз’яснення щодо ефективного використання держмайна

9 липня перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик провів робочу нараду з питання ефективного використання державного майна у Львівській області.