Новини за день 14 Липня 2021

До початку нового спалаху захворюваності на ковід, необхідно максимально пришвидшувати темпи вакцинації – підсумки селекторної наради з Офісом Президента

Під час селекторної наради в Офісі Президента України з обласними адміністраціями наголосили – восени очікується новий спалах захворюваності на коронавірус, а, отже, і суттєве навантаження на систему охорони здоров’я України. Тому необхідним є максимальне збільшення темпів вакцинації.

“Музей у 3D”: 64 пам’ятки Львівського історичного музею – на AR-поштівках. Експозиції 10-ти відділів доступні для віртуальних турів

Сьогодні ТОВ “SKEIRON” (Скайрон) спільно з командою Львівського історичного музею, за підтримки Українського культурного фонду, презентували результати інноваційного проєкту “Імерсивна платформа “Музей у 3D”.

Реорганізацію ЦГЗ та надання медичної допомоги хворим на ВІЛ обговорили з представниками громадськості

Іван Собко зустрівся з керівництвом  БО «100% життя», БФ «Пацієнти України» та представниками більше тридцяти громадських організацій України, основною діяльністю яких є профілактика ВІЛ та соціальний супровід ВІЛ-позитивних.

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна провела селекторну нараду з головами райдержадміністрацій та територіальних громад Львівщини

Сьогодні, 14 липня, відбулась селекторна нарада Міністра соціальної політики України Марини Лазебної з головами громад та райдержадміністрацій Львівської області, за участі заступника голови Львівської облдержадміністрації Віталія Загайного.

Максим Козицький взяв участь в міжобласному Форумі «Бізнес і влада: партнерство заради держави»

На Рівненщині відбувся Форум: «Бізнес і влада: партнерство заради держави». Це унікальна модель, коли бізнес сам ініціює діалог та запрошує долучитися до нього представників влади.

Марина Лазебна провела нараду із керівниками районів та громад Львівщини

Сьогодні, 14 липня, в межах робочої поїздки Міністра соціальної політики України на Львівщину, відбулась селекторна нарада Марини Лазебної з головами громад та райдержадміністрацій Львівської області.

Верховна Рада перейменувала державне свято Дня захисника України

Верховна Рада перейменувала державне свято День захисника України на День захисників і захисниць України. Відповідний законопроєкт за номером №2325 «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України» підтримали 317 народних депутатів.

Видатний узбецький фотограф Ернест Куртвелієв готує виставку про Україну та Львівщину

Ернест Куртвелієв – фотограф та мандрівник. Він вперше відвідує Україну, щоб зібрати матеріали для виставки про нашу країну в себе на батьківщині. Напередодні він побував у Харкові, а від 10 липня три дні гостював на Львівщині.

В Уряді ухвалили рішення про створення бюджетної установи «Український ветеранський фонд»

Сьогодні, 14 липня, відбулось засідання Уряду, на якому ухвалили рішення про створення Українського ветеранського фонду. Ініціатива належить Міністерству у справах ветеранів України.

Цієї неділі на Самбірщині відбудеться веломарафон формату Gran Fondo Ukraine: частково обмежать рух

Цієї неділі, 18 липня, у Старому Самборі стартуватиме веломарафон Gran Fondo Ukraine — демократичні й динамічні змагання, що щорічно збирають кілька сотень прихильників велоспорту. Такий веломарафон на Львівщині відбудеться вже вп’яте.