Новини за день 15 Липня 2021

Правила поведінки на воді: на Яворівщині рятувальники провели показове навчання з основ домедичної допомоги

За ініціативи департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації на території Яворівського національного природного парку провели показово-рятувальні навчання з основних правил безпечного відпочинку на воді у літній сезон.

Відбулось засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Сьогодні, 15 липня під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика відбулось засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Питання соціального забезпечення ВПО порушили в межах зустрічі з гуманітарними німецько-ізраїльськими організаціями

Сьогодні, 15 липня, перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик зустрівся з представниками двох гуманітарних ізраїльських організацій, які опікуються соціальним забезпеченням єврейських переселенців у Федеративній Республіці Німеччина та за її межами.

Завершено ремонтні роботи об’їзної дороги на вулиці Вокзальній у місті Жовква

Загальна вартість робіт складає 16 млн грн, з державного дорожнього фонду залучили 10 млн грн. Протяжність відремонтованої дороги складає 2,8 км.

Верховна Рада підтримала закон необхідний для стабільної роботи підприємств тепло-, водопостачання

Верховна Рада у другому читанні прийняла законопроєкт № 3508-д «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу», яким зокрема пропонується механізм реструктуризації боргів теплокомуненерго  за спожитий газ та відшкодування заборгованості з різниці в тарифах.

На засіданні обласної робочої групи розглянуто питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

15 липня відбулось засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. У засіданні, під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика, взяли участь члени робочої групи – представники територіальних органів виконавчої влади та голови районних державних адміністрацій.

Проект «Почуй лікаря»: нові можливості профілактики на Львівщині

Сьогодні стартував проект «Почуй лікаря». Це поради експертів департаменту охорони здоров’я, які допоможуть мешканцям прийняти правильні рішення стосовно свого здоров’я.

Законопроєкт про зміни до закону про органічну продукцію прийняли у першому читанні

Верховна Рада прийняла у першому читанні Закон про внесення змін до розділу XI “Перехідні положення” Закону України “Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції”. Законопроєкт підтримали 315 народних депутатів.

Рентна плата від видобутку вуглеводнів збільшилася вдвічі

У І півріччі 2021 року компанії, які працюють на території області, до бюджетів ОТГ та обласного бюджету сплатили 56,8 млн грн рентних платежів від видобування природного газу та нафти. Це у 2 рази більше ніж в аналогічному періоді минулого року.

На боротьбу з коронавірусом виділили понад 760 млн грн

У поточному році в місцевих бюджетах області на боротьбу з пандемією  COVID-19 для закладів охорони здоров’я передбачили понад 177 млн грн, з яких вже використали близько 168 млн гривень. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.