Новини за день 4 Липня 2021

У львівському аеропорту відновили авіарейси до Франкфурта, Риги, Тель-Авіва та інших міст

В управлінні транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації повідомляють, що авіакомпанії  «Lufthansa», «AirBaltic», МАУ та «Austrian Airline» відновили рейси зі Львова до низки міст. Зокрема:

У Добромилі вшанували пам’ять закатованих жертв НКВС

Сьогодні в місті Добромиль Самбірського району вшанували пам’ять жертв, вбитих НКВС* в урочищі Саліна під час Другої світової війни.

У Ямполі відкрили амбулаторію сімейної медицини, яка обслуговуватиме мешканців трьох сіл Львівського району

Послугами нової, сучасної амбулаторії тепер можуть користуватися мешканці трьох сіл Мурованської територіальної громади Львівського району – Ямполя, Гамаліївки та Кам’янополя, – населення яких складає близько 3000 осіб.

Найкращих поліцейських Львівщини відзначили почесними грамотами з нагоди професійного свята

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції. Цього дня, шість років тому, перші патрульні поліцейські прийняли присягу на Софійській площі у Києві.

«Будьте гідні своєї Батьківщини та подвигу її героїв!», – Максим Козицький привітав випускників Львівського університету внутрішніх справ із завершенням навчання

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький взяв участь у святкових заходах з нагоди випуску студентів Львівського державного університету внутрішніх справ, а також вручив подяки найуспішнішим з них. Дипломи про завершення навчання та почесні грамоти випускникам вручали саме сьогодні, адже 4 липня в Україні відзначають День Національної поліції.

У селі Ямпіль відкрили новозбудовану амбулаторію

Сьогодні у селі Ямпіль Мурованської територіальної громади відбулось урочисте відкриття амбулаторії первинної медичної допомоги. Майже 3000 мешканців сіл Ямполя, Гамаліївки та Кам’янополя отримали доступ до якісної медицини. У відкритті амбулаторії взяли участь заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, заступник голови Львівської облради Юрій Холод, голова Львівської РДА Христина Замула, голова Мурованської територіальної громади Богдан Свистун, […]

COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 11 осіб

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 11 осіб. Скерували на самоізоляцію – 94 особи. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 105 осіб. Померлих – 1 особа.

На Львівщині зафіксували 12 нових випадків захворювання на коронавірус

За попередню добу в області провели 346 дослідження на коронавірус, з них – 12 позитивних. За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 137 544 особи.

Новий туристичний шлях “З Високого Замку до ведмедів” протестували сьогодні під час веломандрівки

3 липня відбулась веломандрівка, під час якої протестували новий туристичний шлях R-60, що згодом ознакують для кращої навігації та безпеки.

Перший регулярний авіарейс з Саудівської Аравії прибув сьогодні до Львова

Літак авіарейсу «Ер-Ріяд – Львів» авіакомпанії «Flynas» 3 липня прибув до Львова. Регулярний рейс зі Львова здійснюватиметься також в аеропорт міста Джедда із зупинкою у місті Ель-Касим. У зустрічі перших пасажирів авіарейсу у Міжнародному аеропорту «Львів» взяли участь начальник управління транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації Степан Рудницький та заступник Роман Жук.