Новини за день 28 Липня 2021

«Наше спільне завдання, щоб проєкти в межах Програми PL-BY-UA були спрямовані на розвиток громад», – Андрій Годик

Сьогодні, 28 липня, перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик зустрівся з представниками Спільного технічного секретаріату Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна.

На Львівщині планують провести відразу два етапи чемпіонату України з ралі

У вересні на Львівщині планують провести етапи чемпіонатів України з гірських гонок та класичного ралі. Змагання, що включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, проводить Галицький автомобільний клуб. Для координації організаційних процесів управління молоді та спорту облдержадміністрації сьогодні провело робочу нараду під головуванням заступника голови Львівської ОДА Івана Собка.

На Львівщині у галузі тваринництва побільшало племінних господарств

Претендентами на отримання відповідного статусу суб’єкта з племінної справи у тваринництві стали 4 суб’єкти господарювання.

Органам місцевого самоврядування доручили вжити низку заходів, щоб уникнути пожежі в лісах у літній період

Наближається пік пожежної небезпеки. Висока температура повітря та нечасті дощі спричиняють пожежі в лісових масивах та поблизу них. Також ризик пожеж збільшується з випадками одноосібного спалювання сухої трави. З огляду на це, сьогодні, 28 липня, відбулось засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Чергова партія вакцини «Pfizer» прибула на Львівщину

Сьогодні в область надійшло 22 230 доз вакцин «Pfizer». Це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією «BioNTech» спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer».

За внесок у розвиток парламентаризму та місцевого самоврядування молодь може отримати Премію Верховної Ради

Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту приймає документи на здобуття Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування у 2021 році.

Нарада щодо питань ефективного використання державного майна Львівського району

Питання щодо об’єктів житлового фонду та захисних споруд цивільного захисту, які в процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу господарських товариств, розглянули під час засідання чергової робочої наради з головами ТГ та представниками ДСНС Львівського району під керівництвом першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика.

Центр телемедицини планують облаштувати у Львівському діагностичному центрі

«Ще у грудні минулого року за 25 млн 146 тис грн коштів субвенції з державного бюджету для сільських амбулаторій Львівщини закупили 254 комплекти телемедичного обладнання. У такий програмно-апаратний комплекс для телеметрії та телемедичного консультування входять портативний ЕКГ, вимірювач артеріального тиску, пульсоксиметр, спірометр, безконтактний термометр, дерматоскоп, цифрова оглядова камера та планшет для зберігання та передачі даних.

Представників громадськості запрошують на семінар-тренінг щодо нових правил електронної системи проведення конкурсних процедур

Координатор проектів ОБСЄ в Україні спільно з Міністерством молоді та спорту України, Фондом Східна Європа та Українським незалежним центром політичних досліджень організовує регіональний дводенний навчальний семінар щодо запровадження електронної системи проведення конкурсних процедур.

Робоча поїздка у Підберізцівську ТГ

Реагуючи на звернення Підберізцівської ТГ, сьогодні здійснено виїзд на територію сільської ради. Зокрема, заступник голови Львівської райдержадміністрації Олександр Клименко, разом з представниками профільних структурних підрозділів, оглянули вказані земельні ділянки та виявили підтоплену територію невідомою речовиною (специфічного кольору та запаху).