Новини за день 19 Липня 2021

Архівне управління Львівської райдержадміністрації інформує

Протягом минулого тижня до архівного управління Львівської районної державної адміністрації надійшло 160 звернень, зокрема: 2 запити депутатів місцевих рад, 2 адвокатські запити, 5 журналістських запитів, 1 запит Пустомитівської окружної прокуратури, запит Відділу Держгеокадастру у Пустомитівському районі.

Велике будівництво: у місті Самбір реконструйовано стадіон

У Самборі в межах програми Президента України “Велике Будівництво” реконструйовано стадіон імені Лева Броварського.

Україна отримала 2 млн доз вакцини “Moderna”

18 липня Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Україну 2 000 040 доз мРНК-вакцини від COVID-19 виробництва американської компанії “Moderna”. Ця партія вакцин надається урядом США через глобальний фонд “COVAX”. Про це інформує Міністерство охорони здоров’я України.

Велике будівництво: триває реконструкція плавального басейну у селі Давидів

Триває реконструкція плавального басейну ДЮСШ «Тризуб плюc» у с. Давидів в рамках програми Президента України “Велике будівництво”.

На Львівщині стартувала реєстрація на пробіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

У суботу, 28 серпня, у Львові у Стрийському парку відбудеться традиційний щорічний пробіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України». Це Всеукраїнський спортивно-масовий захід, що відбувається в пам’ять про загиблих Героїв.

«Культура для змін» – для працівників народних домів та клубних формувань провели серію семінарів

Упродовж чотирьох днів з 13 по 16 липня 2021 року у приміщенні КЗ ЛОР «Львівський обласний центр народної творчості і культурно-просвітницької роботи» (Львів, вул. Л. Курбаса, 3) проводили курси підвищення кваліфікації для працівників народних домів та клубних формувань Львівської області.

До уваги аграріїв: 27 липня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 7 земельних ділянок

У вівторок, 27 липня, відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 7 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

Львівщина отримає понад третину коштів програми «Велика реставрація»

Програма «Велика реставрація» у 2021 році передбачає відновлення 22 пам’яток культурної спадщини в Україні на суму 399 млн грн.

На Личакові вшанували 150-ту річницю від дня народження українського музикознавця, етнографа Філарети Колесси

Сьогодні на Личакові вшанували пам’ять Філарети Колесси – українського фольклориста, музикознавця, композитора, вченого із світовим ім’ям, діяльність якого стала видатним внеском у розвиток української фольклористики і літературознавства. Серед найвизначніших робіт науковця – «Огляд українсько-руської народної поезії» (1905 р.), «Характеристика української народної музики» (1932 р.), хрестоматія «Українська усна словесність» (1938 р.).

Служба у справах дітей Львівської райдержадміністрації інформує: триває вступна кампанія у заклади вищої освіти

1 липня стартувала вступна кампанія у заклади вищої освіти. Вона триватиме до 30 вересня – кінцевої дати зарахування на навчання контрактників.