Новини за день 12 Липня 2021

На дорозі Стрілки-Новий Кропивник біля с. Тур’є розпочали влаштування верхнього шару покриття

На автомобільній дорозі С141713 Стрілки — Новий Кропивник біля с. Тур’є розпочали роботи з влаштування верхнього шару покриття.

У Львівській ОДА обговорили напрямки україно-арабської співпраці у різних сферах

Сьогодні відбулась робоча нарада під керівництвом заступника голови Львівської облдержадміністрації Юрія Бучка з представником україно-арабської компанії Абдурахманом Алаваді. Обговорювали варіанти можливої співпраці.

Мін’юст інформує: оновили форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Як інформують у Міністерстві Юстиції України, з 11 липня 2021 року оновлюються форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Школярі Львівщини здобули перемогу на Ґімназіаді України з вільної боротьби

Упродовж чотирьох днів липня у м. Хмельницький тривали змагання ІІІ літньої Гімназіади України з боротьби вільної. Львівщину на цих змагання представляли 22 школярі – вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл м. Львова та області 2004-2005 та 2006-2008 років народження, які змагались серед 366 учасників з 19 регіонів України.

Що треба знати про подорожі за кордон: відповіді на поширені запитання

МЗС України підготувало відповіді на поширені запитання про подорожі у 2021. Якщо ви плануєте поїздку за кордон у справах або відпочинок, обов’язково перевірте режим в’їзду і документи, які вам знадобляться.

У львівському сквері «На валах» відкрили фотовиставку присвячену ромській культурі

Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Між нами» відкрив фотовиставку «Чотири стихії», присвячену красі та цінності ромського народу. Презентували її сьогодні, 12 липня, у сквері «На валах».

На Львівщині майже 80% заяв на фінансування лікарняних подають в електронному вигляді

Більшість роботодавців вже перейшли на електронний документообіг з Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області. 77,2 % заяв-розрахунків, на підставі яких фінансується матеріальне забезпечення, подаються до Фонду онлайн.

На Львівщині відбулись змагання вальників лісу

У Судововишнянському лісництві ДП «Самбірське лісове господарство» Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулись XXII обласні змагання вальників лісу.

Разом проти COVID-19: вакцинувались працівники Львівської райдержадміністрації

Працівники райдержадміністрації пройшли перший етап щеплення проти COVID-19 вакциною від компанії Pfizer.

У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбулася урочиста літургія з нагоди Храмового празника

12 липня у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла у Львові відзначають Храмовий празник. Святкову літургію спільно відправили єпископ УГКЦ Степан Сус, єпископ Стемфордський УГКЦ Павло Хомицький та настоятель храму о. Тарас Михальчук.