Новини за день 17 Липня 2021

Прем’єр-міністр: з жовтня пенсіонери старші за 75 років отримуватимуть додаткові виплати по 400 гривень

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді розповів про кроки Уряду з підвищення пенсійних виплат для українців. Так, він зазначив, що в березні цього року провели індексацію для більшості українських пенсіонерів.

До Львова із зони проведення ООС повернулись військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади

У Львові низкою урочистих заходів привітали військовослужбовців військової частини 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, які повернулись з району проведення Операції Об’єднаних Сил.

Виконання бюджетів громад Дрогобиччини обговорили за круглим столом

Фінансисти територіальних громад Дрогобицького району обмінялися досвідом з питань бюджетного процесу у спільній зустрічі, в якій взяли участь представники Бориславської, Трускавецької, Дрогобицької, Меденицької, Східницької територіальних громад.

COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 12 людей

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 12 людей. Скерували на самоізоляцію – 188 людей. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 200 осіб. Померлих – 0 осіб.

На Львівщині зафіксували 24 нових випадки захворювання на коронавірус

За попередню добу в області провели З935 досліджень на коронавірус, з них – 24 позитивних. За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 137 823 осіб.