Новини за день 21 Липня 2021

«Ще 12 територіальних громад отримають фінансування на реалізацію проєктів регіонального розвитку», – Іван Собко

Секретаріат Конкурсної ради з реалізації Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021-2025 роки сформував перелік з 12-ти проєктів регіонального розвитку, які разом з раніше відібраними 33-ма проєктами отримають з обласного бюджету співфінансування на реалізацію. Перелік проєктів-переможців розширили у зв’язку із рішенням сесії Львівської облради від 13.07.2021 р. про збільшення фінансового ресурсу для напряму «Конкурс проєктів регіонального розвитку» на […]

На автомобільній дорозі Сокаль-Стоянів продовжують ремонтні роботи

Триває ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О141602 Сокаль — Стоянів. Роботи проводять у межах Президентської програми «Велике Будівництво».

Робочий візит у Глинянську ТГ

Підвищення безпеки людей у громадах та створення належних та комфортних умов для їхнього проживання та розвитку є надзвичайно важливим.

Платники Львівщини за темпами сплати ПДФО: в інформації департаменту фінансів

Регіональна філія «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця», яка є найбільшим платником в області,  сплатила у першому півріччі до бюджету 195 млн грн податку на доходи фізичних осіб (ПДФО). Інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Проєкт безбар’єрності: віддалені українські села отримають доступ до інтернету

Понад шість тисяч освітніх, медичних і культурних закладів, ЦНАПів та органів місцевого самоврядування, які розташовані у сільській місцевості, будуть підключені до інтернету. Про це у ході засідання Ради безбар’єрності заявив заступник Міністра цифрової трансформації з розвитку цифрової інфраструктури Олександр Шелест.

На Львівщині розпочали реалізацію екологічного проєкту «Планета в долонях»

Упродовж кількох останніх днів громадська організація «Життєва палітра» розпочала реалізацію екологічного проєкту «Планета в долонях», що має на меті формувати у дітей і дорослих екологічну культуру через мистецький напрямок роботи, екологічні акції та громадсько-просвітницьку діяльність.

«Важливо, щоб наші фермери та сільгоспвиробники максимально скористалися можливостями підтримки з бюджету», – Віталій Загайний

Про фінансову підтримку, яку можуть отримати аграрії Львівщини йшлося сьогодні в межах робочої наради заступника голови Львівської ОДА Віталія Загайного з представниками РДА та територіальних громад.

Кожна громада може отримати від держави до 2 млн гривень на розвиток соціальних послуг в рамках пілотного проекту

Уряд спростив умови участі територіальних громад у пілотному проекті „Розвиток соціальних послуг”. Кожна громада, яка візьме участь у проекті, отримає від держави до 2 млн гривень на рік на розвиток соціальних послуг. Відповідна постанова прийнята сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України.

«Велике будівництво» під час пандемії забезпечило роботою понад 200 тисяч осіб – Офіс Президента

Під час дії обмежень в період кризи, викликаної пандемією коронавірусу, програма Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» забезпечила роботою більше 200 000 осіб. Такі дані навела заступниця керівника Офісу Президента Юлія Свириденко під час Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Трудові ресурси». Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Дитяча лікарня на Орлика отримала медобладнання від міжнародного благодійного фонду «Children’s medical care foundation»

Завдяки співпраці з Міжнародним благодійним фондом «Children’s medical care foundation» міській дитячій клінічній лікарні вдалося отримати гуманітарну допомогу з Польщі у вигляді лікарняних ліжок, сидячих візків, бактерицидних ламп, респіраторів, апаратів для електроміографії, анестезії та ін.