Новини за день 1 Липня 2021

Велике будівництво: завершено асфальтування від межі Львівської області до Острова

В рамках реалізації президентської програми Велике будівництво тривають роботи на автомобільній дорозі Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква. Загалом ремонтом охоплено дві ділянки цього автошляху, загальною довжиною майже 48 км.

«Організація процесу вакцинації на місцях – це персональна відповідальність голів райдержадміністрацій», – Іван Собко

На нараді з очільниками райдержадміністрацій та територіальних громад Львівщини обговорили показники проведення вакцинальної кампанії в області.

З нагоди професійного свята Максим Козицький відзначив архітекторів Львівщини

Сьогодні, 1 липня, своє професійне свято відзначають архітектори України. З цієї нагоди та в межах  Міжнародного фестивалю архітектури та мистецтв ВЕЖА на Львівщині відбувся святковий вечір-концерт. Захід провели у Центрі архітектури, дизайну та урбаністики Порохова Вежа, що у Львові.

Відбулась ZOOM нарада щодо транспортного забезпечення

Сьогодні, 1 липня, відбулась ZOOM нарада щодо обласних спеціалізованих служб транспортного забезпечення. Участь у нараді взяли: начальник відділу інфраструктури та екології, заступник начальника управління інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології райдержадміністрації Богдан Чукор та начальник відділу з питань оборонної роботи та цивільного захисту райдержадміністрації Олег Хаба.

Пункт пропуску «Шегині-Медика» реконструюватимуть без зупинки транспортних потоків та зі збереженням пішого перетину кордону

Сьогодні, 1 липня, між воєводою Підкарпатським (Республіка Польща) Евою Леніарт та головою Львівської облдержадміністрації Максимом Козицьким відбулась онлайн-зустріч. Обговорили хід робіт на перспективному міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нижанковичі – Мальховичі».

Продовжується будівництво та ремонт автошляхів Львівщини

В рамках програми Президента Велике будівництво триває ремонт складової “Дороги Єдності” – траси М-12.

«Україна готова до змін у сфері оборони та захисту територіальної цілісності», – Віталій Загайний про законопроєкт щодо основ національного спротиву

29 червня депутати Верховної Ради своєю більшістю підтримали в першому читанні поданий Президентом України законопроєкт № 5557 про основи національного спротиву.

На Львівщині відбудеться Всеукраїнський вишкіл «Джура-Прикордонник»

Цьогоріч Всеукраїнський вишкіл «Джура-Прикордонник» відбудеться у Великих Мостах Червоноградського району на базі Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України. Проведення вишколу запланували на 12-17 вересня.

Для 8 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування куплять квартири

Сьогодні, 1 липня, відбулось засідання Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області під керівництвом заступника голови Львівської ОДА Віталія Загайного.

На честь створення військової частини «3002» військовослужбовців відзначили подяками від Львівської облдержадміністрації

Сьогодні, 1 липня, особовий склад 2 Галицької бригади Національної гвардії України відзначає 29 річницю з дня створення підрозділу. З цієї нагоди на території військової частини відбувся урочистий захід, участь в якому взяли представники влади, керівництво та військовослужбовці частини.