Новини за день 2 Липня 2021

Львівщина розпочала благодійну ініціативу на підтримку реалізації першого у світі цілісного Музею Голодомору

Сьогодні у Львові відбувся благодійний вечір «Творимо Музей Голодомору разом». Захід став стартом–презентацією фандрейзингової кампанії Фонду Музею Голодомору та Канадсько-Української Фундації.

Онлайн – конференція щодо земельних питань

Сьогодні відбулась онлайн – конференція, організована Громадською спілкою «Всеукраїнська Аграрна Рада та проєктом USAID «Агро», з питань формування та реалізації державної політики у сфері земельних відносин, проведенні інституційної реформи Держгеокадастру, підтримці комплексної земельної реформи та децентралізації в Україні, а також захисті інтересів громад у галузі земельних відносин – проєкт «Програма підтримки реформи Держгеокадастру сільськими громадами».

«В будь-якій реформі в першу чергу має виграти пацієнт», – Іван Собко про національну стратегію тестування на ВІЛ

На засіданні координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним захворюванням прийняли рішення про створення регіональної експертної групи з питань туберкульозу та щодо порушень прав пацієнтів, а також затвердження відповідного Положення.

633 тисячі гривень скерували з обласного бюджету на відшкодування населення витрат на енергозбереження

На Львівщині продовжується фінансування з обласного бюджету Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки.

Постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, з числа осіб з інвалідністю, підвищили рівень пенсійного забезпечення

1 липня 2021 року набрав чинності Закон України від 29.06.2021 № 1584-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» в частині визначення мінімальних розмірів пенсій по інвалідності та розмірів мінімальних пенсійних виплат.

Пенсіонерам Львівщини з 1 липня перерахували пенсії

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», з 1 липня 2021 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, зріс з 1769 грн до 1854 грн. У зв’язку з цим, з 1 липня поточного року перерахували пенсії близько 558 тис. пенсіонерам Львівської області, розмір пенсій збільшено 310,5 тис. осіб, середній розмір їх підвищення  по області – 49,21 грн.

Відбувся відкритий захист конкурсних пропозицій у галузі сімейної політики

Сьогодні, 2 липня, відбувся відкритий захист проєктів у галузі сімейної політики та протидії торгівлі людьми, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2021 році, що проводився департаментом соціального захисту населення ОДА.

«Усі три вакцини, що використовують в Україні, захищають від нового штаму коронавірусу», – Олег Когут

Як розповів регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекцій на Львівщині Олег Когут, кількісні показники захворюваності зменшилися, але карантинні обмеження в Україні продовжують діяти. Безумовно є небезпека того, що коли закінчиться літній сезон та  розпочнеться навчальний період, може початися четверта хвиля захворюваності. Тож, щоб цього уникнути, максимально можлива кількість людей повинні бути вакциновані.

Представників Львівщини запрошують до участі у виставці сонячної енергетики у столиці України

У Києві відбудеться 10 конференція та виставка сонячної енергетики «CISOLAR 2021». Інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА.

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує!

Особливості проведення податкових перевірок під час карантину. Запитували-відповідаємо.