Новини за день 29 Липня 2021

“Slavsko funk”: у найближчі вихідні відбудеться музичний гастрофестиваль

31 серпня – 1 липня Славсько фестивалить. Буде українська музика 70-х та сучасні хіти. Хедлайнери головної сцени на Співочому полі – ВВ, Іво Бобул, Степан Гіга, ВІА Кобза.

Відбулось засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Оформлення трудових відносин, підвищення заробітної плати та своєчасність її виплати безпосередньо впливає на соціальний захист працівників. Від сум нарахованої заробітної плати залежить надходження податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом формування бюджетів.

В області зросла середня заробітна плата

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій у червні цього року становила 12903 грн, що у 2,2 раза вище від рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн). Про це повідомили у Головному управлінні статистики Львівської області.

Влада-наука-бізнес: під час засідання Конкурсної ради обговорили можливості тристоронньої співпраці

Сьогодні, 29 липня, відбулось перше засідання Конкурсної ради у межах реалізації Програми сприяння інноваційному та науково-технологічному розвитку у Львівській області на 2021-2025 роки.

Питання завершення недобудов обговорили в межах засідання робочої групи

Питання інвентаризації об’єктів незавершеного будівництва, які знаходяться в області, розглянули під час засідання робочої групи під керівництвом першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика. Участь у нараді взяла голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула.

Прогнозований показник акцизного податку в області є найбільшим за останні чотири роки

Державна податкова служба опублікувала інформацію щодо обсягів реалізації пального в розрізі населених пунктів України у січні-червні цього року. Враховуючи ці показники департамент фінансів Львівської ОДА розрахував можливу частку надходжень акцизного податку Львівщини у другому півріччі цього року.

Президент підписав закон щодо посилення відповідальності за домашнє насильство та насильство за ознакою статі

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі» № 1604-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 1 липня 2021 року.

Мінцифри презентує платформу Дія. Цифрова громада: долучитись можна онлайн

Міністерство цифрової трансформації України запрошує представників органів місцевого самоврядування взяти участь в онлайн-презентації платформи Дія. Цифрова громада. Презентують платформу  30 липня о 13:00 год.

Україна відзначатиме День молоді разом з усім світом – указ Президента

Президент Володимир Зеленський установив в Україні День молоді, який відзначатимуть щороку 12 серпня, в Міжнародний день молоді.

Головам територіальних громад доручили забезпечити належне проведення акції «Масштабне заліснення України»