Новини за день 22 Липня 2021

Обласний бюджет поповнили понад 200 млн гривень акцизного податку

У першому півріччі до бюджету області надійшло 244 млн грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів. Це на 10 % більше у порівнянні з січнем-червнем торік.

Для фінансових управлінь громад Львівського району провели навчальний семінар

У межах обміну досвідом між фінансовими органами територіальних громад Львівського району, у Львівській облдержадміністрації провели семінар-нараду за участі заступника голови Львівської райдержадміністрації Андрія Ковальського та директора департаменту фінансів облдержадміністрації Олега Демківа.

На Самбірщині дорожники відкрили для проїзду автомобільну дорогу Садковичі-Чернихів

Автомобільну дорогу Садковичі — Чернихів на Самбірщині завершили ремонтувати та відкрили для проїзду. Дорогу ремонтували у межах президентської програми «Велике будівництво».

Відбувся семінар для представників фінансових органів територіальних громад району

Сьогодні, 22 липня, відбувся семінар для представників фінансових органів територіальних громад району щодо організації бюджетного процесу, за участю заступника голови Львівської райдержадміністрації Андрія Ковальського та директора департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олега Демківа.

У Львові відбулась Міжнародна конференція з питань розвитку туристичних маршрутів для осіб з інвалідністю

Сьогодні, 22 липня, у музеї митрополита Андрея Шептицького, що на вулиці Кривоноса у Львові, відбулась українсько-польська Міжнародна конференція на тему «Туризм для всіх, особливо для осіб з інвалідністю».

Велике будівництво: тривають роботи на найдовшій дорозі України

Триває ремонт автомобільної дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка у межах села Жирова. Цей автошлях входить до складу Дороги Єдності М-30. Роботи здійснюються в рамках програми Президента України Велике будівництво .

До уваги виборців!

Перевірте інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців!

Експорт товарів з області зріс на понад 20%

У січні-травні цього року експорт товарів у Львівській області становив 1053,6 млн дол.  У порівнянні з січнем‒травнем минулого року експорт збільшився на 21,7%. Інформують у Головному управлінні статистики у Львівській області.

Велике будівництво: триває реконструкція нежитлового приміщення під дошкільний навчальний заклад у селі Воля-Висоцька

Реновація приміщення – один із проєктів програми Президента України Велике будівництво.

На Львівщині запрацює кіношкола для дітей

На базі “Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді” планують створити дитячу кіновідеошколу.