Новини за день 25 Липня 2021

Замок із фільмів, модерні скульптури і «моря» квітів: Бібреччина запрошує туристів

Настали вихідні й важливо, поки ще літо, провести їх з яскравими враженнями. Цікаве можна знайти зовсім недалеко, поруч із вашим містом чи селом. Наприклад Львівське Опілля – територія на південний схід від обласного центру – за якихось 30 км.

Львівщина вшанувала пам‘ять вояків, які загинули під час Другої Світової війни

Сьогодні, 25 липня, у селі Червоне, що на Золочівщині, перепоховали останки 29 дивізійників,  які загинули в 1944 році.

Вчора на Львівщині провакцинували 3751 особу, з них 3042 – у центрах вакцинації

За вчора, 24 липня, на Львівщині провакцинували 3751 особу, з них 3042 мешканця області  отримали щеплення у 14-ти центрах вакцинації.

COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 6 людей

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 6 людей. Скерували на самоізоляцію – 83 людини. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 89 осіб. Померлих – 0 осіб.

На Львівщині зафіксували 19 нових випадків захворювання на коронавірус

За попередню добу в області провели 504 дослідження на коронавірус, з них – 19 позитивних. За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 137 981 особи.

Відбулась зустріч з представниками фінансових установ щодо підтримки сільгоспвиробників

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний провів робочу зустріч з представниками банківських установ, кредитних спілок та лізингових компаній Львівщини.