Новини за день 5 Липня 2021

Стан реалізації Програми «Велике Будівництво» в області розглянули в межах наради з керівниками територій та головами РДА

Сьогодні під головуванням першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Андрія Годика відбулась нарада з керівниками районних державних адміністрацій, замовниками будівництва та підрядними організаціями. Тема зустрічі – об’єкти, які реалізовуються у поточному році за кошти державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та у межах Програми Президента України «Велике будівництво».

У Львові презентували відеоверсію дитячої опери Миколи Лисенка «Коза Дереза»

Цей проєкт – один з переможців цьогорічного конкурсу мистецьких проєктів серед громадських організацій Львівщини, який отримав фінансову підтримку з обласного бюджету. Проєкт реалізувала громадська організація «Мистецьке об’єднання «Фестивальні ініціативи».

Велике будівництво: стан готовності об’єктів обговорили під час наради

Сьогодні, 5 липня, відбулась нарада з головами райдержадміністрацій, головами територіальних громад, замовниками будівництва та підрядними організаціями, під головуванням першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Андрія Годика, щодо проєктів, котрі реалізовуються у поточному році за кошти державного фонду регіонального розвитку та у рамках Програми Президента України «Велике будівництво».

Відбулась онлайн-нарада щодо стану об’єктів капітального будівництва

Сьогодні відбулась робоча нарада у zoom-форматі з головами райдержадміністрацій та головами територіальних громад, на якій обговорили стан реалізації об’єктів капітального будівництва, що фінансуються за кошти обласного та державного бюджетів.

Представники національних парків «Бойківщина» та «Сколівські Бескиди» взяли участь у навчальному семінарі

Представники НПП «Бойківщина» та НПП «Сколівські Бескиди» взяли участь у дводенному навчальному семінарі «Розвиток моніторингу біорізноманіття в природоохоронних територіях Карпатського регіону», який відбувся у м. Косів на базі НПП «Гуцульщина».

1001,8 млн грн виплатили відпускних та коштів на оздоровлення педагогічним працівникам Львівщини

У департаменті фінансів Львівської ОДА інформують, що за останні дні травня та червень поточного року нарахували відпускних та коштів на оздоровлення педагогічним працівникам в обсязі 1049,5 млн грн, з яких виплатили 1001,8 млн грн або 95 % нарахувань та 60 % від потреби на весь відпускний період, що закінчується в серпні.

Чотири дні присвячені архітектурі: у Львові завершився Міжнародний архітектурний фестиваль ВЕЖА

З 1 по 4 липня у Львові та області тривав третій міжнародний архітектурний фестиваль «ВЕЖА», який цьогоріч присвятили тридцятиріччю незалежності України. Він мав особливу назву «Форма [НЕ] залежності». Львівська обласна державна адміністрація вчергове була партнером заходу, який мав на меті зібрати спільноту архітекторів, підштовхнути до якісної дискусії та співпраці.

Між місцевими бюджетами Львівщини розподілили субвенцію в межах Комплексної програми регіонального розвитку

Розпорядженням голови облдержадміністрації № 567/0/5-21 від 02.07.2021 р., за погодженням із Львівською обласною радою, затвердили розподіл  субвенції з обласного бюджету між місцевими бюджетами області на Комплексну програму регіонального розвитку Львівщини на 2021-2025 роки.

У Новояричівській громаді з’явився новий спортивний майданчик

На майданчику зі штучним покриттям у селі Дідилів Новояричівської громади вже зовсім скоро відбудуться перші спортивні змагання. Це перший з цьогорічних об‘єктів Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, спорудження якого вже завершили.

Оновлені правила в’їзду в Україну: кому треба встановлювати застосунок “Вдома”

Україна вводить запобіжні заходи, щоб не допустити розповсюдження нового штаму вірусу «Дельта». Тому з 2 липня застосунок Вдома треба буде встановлювати громадянам України, які повернулися з Португалії, Росії, Великої Британії та Індії або перебували на їх території не менше 7 днів протягом останніх 14 днів та не пройшли або мають позитивний результат експрес-тесту на визначення […]