Новини за день 6 Липня 2021

За останню добу на Львівщині провакцинували 4747 осіб

За останню добу на Львівщині провакцинували 4747 осіб. Про це повідомляють у департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

Відомий пластичний хірург з Німеччини Клаус Екснер вже втринадцяте консультує та оперує дітей у Львові

До Львова з благочинною місією вже тринадцяте прибув відомий пластичний хірург з Франкфурта-на-Майні, професор,  доктор медицини Клаус Екснер. Метою його візиту є допомогти дітям і дорослим позбутися важких вроджених і набутих вад. Професор перебуватиме у Львові з 4-го по 10-те липня.

Головне управління Держпраці у Львівській області закликає громадян не погоджуватись працювати у «тіні»

Задекларована праця – гарантує трудові та соціальні права. Трудове законодавство гарантує найманому працівнику здорові та безпечні умови праці, оплачувані відпустки й лікарняні. Вам допоможуть у разі нещасного випадку на роботі, дадуть пільги, якщо у вас є малолітні діти. Всього цього позбавлені незадекларовані працівники.

Роз’яснення про купівлю/продаж земельної ділянки за Законом про обіг земель сільськогосподарського призначення

З 01 липня 2021 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» від 31 березня 2020 року № 552-IX.

У Львові відбулось відкриття ІІ черги КНП ЛОР «Львівський обласний клінічний перинатальний центр»

Сьогодні, 6 липня, після завершення реконструкції, урочисто відкрили другу чергу гінекологічного корпусу Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Під час українсько-польської зустрічі обговорили питання поглиблення співпраці з Люблінським воєводством

Сьогодні, 6 липня, директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Роман Шепеляк зустрівся з Віцемаршалком Люблінського воєводства Збігнєвом Войцеховським та директором департаменту стратегії та розвитку Маршалківського уряду Люблінського воєводства Богданом Кавалком.

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

Організацію роботи комісії здійснює служба у справах дітей районної державної адміністрації.

На Янівському кладовищі вшанували 84-ті роковини від дня смерті поета Богдана-Ігоря Антонича

Сьогодні в Україні вшановують 84-ті роковини від дня смерті видатного українського поета, прозаїка, перекладача, літературознавця, громадського діяча Богдана-Ігоря Антонича.

На місці будівництва Північної об’їзної Львова археологи знайшли срібні римські динарії 1-2 ст н. е. (ВІДЕО)

Срібні римські динарії 1-2 ст н.е. виявили працівники Науково-дослідного центру «Рятівна археологічна служба» поблизу села Малі Підліски на Львівщині, де планується будівництво Північної об’їзної Львова.

Набрав чинності Закон України про електронні земельні аукціони

Сьогодні, 6 липня 2021 року, набрав чинності Закон № 1444-ІХ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо продажу земельних ділянок та набуття права користування ними через електронні аукціони” (крім пункту 3 розділу II, який набрав чинності з дня опублікування цього Закону – щодо приведення актів у відповідність протягом трьох місяців з дня опублікування […]