Новини за день 18 Липня 2021

У місті Дрогобич стався обвал аварійного будинку

Сьогодні, 18 липня, у Дрогобичі стався обвал другого під’їзду аварійного чотириповерхового будинку. Інцидент трапився близько 12:50 год.

COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 11 людей

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 11 людей. Скерували на самоізоляцію – 73 людини. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 84 осіб. Померлих – 0 осіб.

На Львівщині зафіксували 8 нових випадків захворювання на коронавірус

За останню добу в області провели 369 досліджень на коронавірус, з них – 8 позитивних. За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 137 831 особи.

У селі Товмач на теренах ССК «Карабін» відбувся спортивно-стрілецький захід «Майбутній десантник»

17 липня у селі Товмач, на теренах ССК «Карабін», відбувся спортивно-стрілецький захід «Майбутній десантник». Діти з Жовтанецької об’єднаної громади та Новояричівської селищної ради отримали навички стрільби з різної зброї, зарядились масою позитивних емоцій і провели час не тільки цікаво, а й корисно.