Новини за день 11 Липня 2021

На Львівщині відзначили 77-річчя створення Української Головної Визвольної Ради

Щорічно у другу неділю липня у селі Сприня Самбірського району на території СТОК «Прикарпаття» відбуваються урочистості, присвячені Українській Головній Визвольній Раді.

Сьогодні Львівщина вшановує пам’ять військовослужбовців, які загинули під Зеленопіллям

7 років тому, 11 липня 2014 року, Україну сколихнула звістка про трагічні події на Луганщині поблизу селища Зеленопілля. Російська реактивна артилерія зі своєї території завдала нищівного удару по позиціях Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України.

100-річчя українського товариства мисливців та рибалок

10 липня виповнилось 100 років з моменту організації першого товариства мисливців і рибалок України. З нагоди ювілею, Перемишлянське МРГ Львівського УТМР відзначило цю подію. З вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу інфраструктури та екології, заступник начальника управління інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології райдержадміністрації Богдан Чукор.

COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 6 людей

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 6 людей. Скеровано на самоізоляцію – 59 людей. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 65 осіб. Померлих – 1 особа.

На Львівщині зафіксували 7 нових випадків захворювання на коронавірус

За попередню добу в області провели678 дослідження на коронавірус, з них – 7 позитивних. За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 137 705 осіб.

Сьомі роковини трагедії під Зеленопіллям

11 липня 2014 року Україну сколихнула звістка про трагічні події поблизу селища Зеленопілля.