Новини за день 27 Липня 2021

«Програма розвитку освіти фінансується і виконується згідно місячних призначень», – Іван Собко доповів на засіданні комісії облради з питань освіти, науки та інновацій

На засіданні депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та інновацій заступник голови Львівської ОДА Іван Собко проінформував про стан використання державних освітніх субвенцій, а також про стан виконання програми розвитку освіти в області.

Сьогодні, 27 липня, індустріальний парк «Мостиський сухий порт» включили до офіційного реєстру індустріальних парків України. Інформують у відділі інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Велике будівництво: триває реконструкція моста на дорозі Пирятин – Гараєць

У межах програми Президента України Велике будівництво розпочався ремонт моста на дорозі Пирятин – Гараєць.

Поблизу Сколе стартував табір активного туризму «Острів скарбів»

Учора,  26 липня, у селі Дубина поблизу Сколе стартував табір активного туризму «Острів скарбів».  Таборують у самому серці Карпат понад 40 молодих людей.

Міст на дорозі Пирятин – Гораєць відремонтують за 6, 5 мільйонів гривень

У Львівському районі підрядники ремонтують міст на дорозі Пирятин – Гораєць. Це ще один об’єкт “Великого будівництва”.

Перед міжнародним ПП «Шегині» планують інфраструктурно облаштувати сервісну зону

Сьогодні, 27 липня, відбулася виїзна зустріч директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації Романа Шепеляка із представниками Західноукраїнського офісу ЄБА та Шегинівської громади щодо організації діяльності з інфраструктурного облаштування сервісної зони перед міжнародним пунктом пропуску для автомобільного сполучення «Шегині».

Фотографів та фотолюбителів запрошують до участі у конкурсі «Відкривайте унікальність проєктів Польща-Білорусь-Україна»

Центр Європейських проектів – Спільний Технічний Секретаріат Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» оголосив про початок фотоконкурсу «Відкривайте унікальність проєктів Польща-Білорусь-Україна».

«Центри вакцинації на Львівщині працюватимуть щодня», – Олег Когут

Від суботи, 24 липня, і надалі, центри вакцинації Львівщини працюють щодня. Про це на сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації в області розповів Олег Когут, регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекції на Львівщині.

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує

Увага! Особливості проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб.

На Львівщині вшанували пам’ять загиблих у Скнилівській трагедії

Сьогодні, 27 липня – 19-ті роковини від дня Скнилівської трагедії.