Новини за день 30 Липня 2021

Відбулось засідання комісії з реорганізації

На черговому засіданні комісії з реорганізації Жовківської, Кам’янка-Бузької, Пустомитівської, Перемишлянської та Городоцької райдержадміністрацій, що припиняються шляхом приєднання до Львівської райдержадміністрації, під керівництвом голови комісії, голови Львівської райдержадміністрації Христини Замули, вирішено:

Роботодавцям наголосили на важливості легалізації трудових відносин

Сьогодні у Львівській ОДА під головуванням першого заступника голови  Андрія Годика провели чергове засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Відкритий ринок землі в Україні: представники юриспруденції поділились досвідом перших кроків роботи в умовах реформи

З 1 липня в Україні набув чинності закон, який скасовує дію мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення. Це один з основних законів, що впроваджує земельну реформу в країні та знаменує собою довгоочікуване відкриття ринку земель.

За 30 днів роботи ринку землі площа проданих ділянок склала понад 5 тисяч гектарів

Сьогодні виповнюється 30 днів старту ринку землі — основній події земельної реформи. Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко зазначає, що ринок землі сьогодні повноцінно функціонує — він прозорий, дієвий і кожен може реалізувати своє право розпоряджатися землею: продати, передати в спадок, здавати в оренду чи самому господарювати на цій землі.

У Східниці відновили водопостачання

За посередництва Львівської ОДА, Східницька та Бориславська місцеві ради підписали меморандум. У документі йдеться про негайне відновлення водопостачання до Східниці.

Цього року у регіонах проведуть моніторинг безбар’єрності низки будівель і приміщень

Вперше у 2021 році в Україні має бути проведено моніторинг безбар’єрності низки будівель і приміщень. Зокрема, будуть перевірені лікарні, школи, дитсадки, ЦНАПи, аеропорти, залізничні та автовокзали тощо. Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

16 вересня у Львові стартує XX ювілейний Міжнародний економічний форум

16-18 вересня 2021 року на «Арені Львів» пройде ювілейний ХХ Міжнародний економічний форум – найважливіша подія року в економічному житті Західної України, потужна національна і міжнародна платформа, створена для представлення України та Львівщини, зокрема, як безпечної та привабливої території для ведення бізнесу, діалогу між владою і бізнесом, активізації транскордонної співпраці, залучення інвестицій, встановлення корисних бізнес-контактів […]

Медикам Львівщини нарахували майже 3 млн грн компенсації за час лікування профхвороби на COVID-19

За час лікування гострого професійного захворювання на COVID-19 медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які інфікувались під час виконання посадових обов’язків, Фонд соціального страхування України компенсує втрачений заробіток у розмірі 100 % середнього доходу незалежно від тривалості стажу.

«Пацієнти зі штамом «Дельта» виписані на амбулаторне лікування», – Орест Чемерис

Три мешканці Львівщини, у яких раніше діагностували коронавірус, спровокований штамом «Дельта» виписані на амбулаторне лікування. Про це на брифінгу щодо епідситуації в області розповів Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Глава держави підписав Закон «Про платіжні послуги»

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про платіжні послуги» № 1591-ІХ, що його парламент ухвалив 30 червня 2021 року. Закон спрямований на модернізацію й подальший розвиток ринку платіжних послуг та сприятиме впровадженню інновацій у фінансовій сфері України.