Новини за день 7 Липня 2021

Відпрацювали навички реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з ускладненням погодних умов (повені, підтоплення) та ліквідації їх наслідків

Сьогодні, 7 липня, відбулось спеціальне навчання на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту служб транспортного забезпечення Львівської області при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням погодних умов (повеней, підтоплень) та ліквідації їх наслідків». Навчання провели з органами служби транспортного забезпечення та керівниками спеціалізованих служб цивільного захисту.

Як потрібно діяти у разі надзвичайної ситуації: у Львівській ОДА відбулось професійне навчання органів управління

У Львівській обласній адміністрації відбулось спеціальне навчання на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту служб транспортного забезпечення Львівської області при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням погодних умов (повеней, підтоплень) та ліквідації їх наслідків».

В області триває робота з формування та розвитку у педагогів цифрових вмінь

У межах реалізації Програми розвитку освіти відбувається навчання педагогів, формування єдиного електронного середовища школи та оцінка готовності закладів освіти до цифрових трансформацій.

Задля протидії нелегальному обігу пального в області перевірили майже п’ять сотень АЗС

З метою протидії нелегальному обігу і торгівлі пальним, в межах роботи міжвідомчої регіональної робочої групи, з середини березня і до цього часу перевірили 495 АЗС в області щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства.

Авіарейси зі Львова до Казахстану відкриють вже у серпні цього року

У серпні цього року у Міжнародному аеропорту «Львів» відкриють авіасполучення з Казахстаном, зокрема, з містом Актау. Станом на сьогоднішній день єдине пряме авіасполучення між Казахстаном та Україною – це рейс «Київ – Алмати».

Молодь вільна від куріння: на Львівщині обговорили реалізацію всеукраїнської кампанії

Сьогодні відбувся круглий стіл за участі керівників управлінь і департаментів Львівської облдержадміністрації, депутатського корпусу Львівської облради та громадських організацій області.

На Олімпійські Ігри у Токіо поїдуть сім представників Львівщини

Виконком Національного олімпійського комітету затвердив склад збірної України для участі в Олімпійських Іграх в Токіо. Україну на найголовнішому спортивному форумі представлятимуть 158 олімпійців у 25 видах спорту.

Підсумки, події та цифри: 10 фактів про 121-ий театральний сезон Львівської національної опери

У неділю, 4 липня, Львівська національна опера завершила театральний сезон 2020/2021, який тричі переривався на карантин. Однак поміж тим провели грандіозні події, що увійдуть в історію театру. Серед них – святкування 120-річчя опери.

До уваги мешканців: на Львівщині висока пожежна небезпека

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території Львівської області найближчими днями – висока та надзвичайна пожежна небезпека.

Стратегічне партнерство України й Литви завжди наповнюється конкретними проектами та ініціативами – Володимир Зеленський

Україна й Литва успішно розвивають взаємовигідну співпрацю в межах стратегічного партнерства, яке є багатовимірним і динамічним та завжди наповнюється конкретними проектами й ініціативами. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спільної прес-конференції з Президентом Литовської Республіки Гітанасом Наусєдою у Вільнюсі.