Новини за день 16 Липня 2021

Відбулось засідання Громадської ради при Львівській ОДА

Сьогодні, 16 липня, відбулось засідання Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації. Так в межах засідання затвердили склад експертів Громадської ради та голів профільних комісій.

Віталій Загайний зустрівся з керівництвом ТзОВ “Агротехніка”

Сьогодні, 16 липня, заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний провів робочу зустріч з керівництвом ТзОВ «Агротехніка», яка здійснює оренду філії ДП «Укрветсанзавод» у селі Воля Висоцька.

У Турківському ліцеї відремонтували дах

На Львівщині тривають роботи щодо покращення умов безпечного освітнього середовища та проживання у закладах професійно-технічної освіти. Днями завершили відновлення покрівлі даху навчального корпусу Турківського професійного ліцею.

Триває процес підготовки документації для надання Моршину статусу курорту державного значення»

Застереження від Держгеонадра стали темою онлайн-наради, організованої Державним агентством розвитку туризму України з приводу надання статусу курортної території державного значення місту Моршин – за участю представників управління туризму та курортів, департаменту екології та природних ресурсів ОДА та Моршинської міської ради.

У дитячій лікарні «ОХМАТДИТ» відкрили другу іменну палату

У Львові продовжують запроваджувати досвід закордонних лікарень. Так, за прикладом іноземних медзакладів у Львівській обласній клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» з’явилась нова палата, названа на честь спонсора-благодійника ремонтних робіт.

Щотижневе інформування про фінансування з обласного бюджету

У департаменті фінансів Львівської ОДА інформують, що за поточний тиждень з обласного бюджету профінансували 218,5 млн  гривень.

Верховна Рада ухвалила Закон про національний спротив

Прийнято Закон № 5557 про основи національного спротиву та Закон № 5558 «Про чисельність Збройних Сил України». Інформують у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА.

Нарада з працівниками закладів культури Бібрської громади

Організаційні питання щодо виставкових, тематичних культурно-мистецьких, просвітницьких, патріотично-історичних заходів, спрямованих на донесення до широкого загалу інформації про важливі події, та фестивалів на території району обговорили під час робочої наради з працівниками культури Бібрської ТГ, котра відбулась 15 липня.

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які відзначали б свої уродини у червні та липні

Сьогодні  у Львові вшановують пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які святкували б свої уродини у червні та липні, зокрема:

«Вірю, що майбутній простір стане окрасою Львівщини», – Максим Козицький про будівництво кампусу, який постане на місці колишньої колонії

Вже скоро на території колишньої Львівської виправної колонії, що на вулиці Хуторівка, постане сучасний кампус компанії SoftServe. Сьогодні право власності на територію офіційно передали ТзОВ «Девелопмент інжиніринг сервіс».