Новини за день 8 Липня 2021

Триває робота над розробкою Стратегії смарт-спеціалізації Львівщини

Сьогодні, на базі TechStartUp Shool за сприяння Українського інституту міжнародної політики та експертки EU Science Hub-Jiont Research Centre Катаржини Качковської відбувся другий воркшоп щодо підприємницького відкриття в галузі біоекономіка. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Жнивна компанія – 2021: у межах зустрічі обговорили виклики та можливості для Львівщини

На Львівщині провели нараду з організації жнивної кампанії. Подія відбулась в онлайн форматі сьогодні, 8 липня, під головуванням заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Юрія Бучка.

В області визначили переможців конкурсу проєктів у галузі сімейної політики

На засіданні конкурсної комісії з визначення проєктів у галузі сімейної політики та протидії торгівлі людьми, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2021 році, визначили переможців цьогорічного конкурсу.

Верховна Рада перезапускає агрострахування: суть Закону в поясненні департаменту АПК

На засіданні 1 липня 2021 року Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення правового регулювання страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою». Документ №5104 підтримало 311 народних депутатів.

Нарада щодо питань організації проведення жнивної компанії 2021

Сьогодні, 8 липня, за ініціативи Львівської ОДА, відбулась онлайн нарада щодо питань організації проведення жнив у 2021 році під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Юрія Бучка.

У Львівській ОДА підготували пропозиції до Бюджетної декларації України на 2022-2024 роки

До 15 липня поточного року Парламент має розглянути на пленарному засіданні Бюджетну декларацію на 2022-2024 роки, розроблену Кабінетом Міністрів України, та схвалити додаткові рекомендації щодо трирічної бюджетної політики.

«Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України»: делегація з Німеччини відвідала Червоноград

Сьогодні, 8 липня, на Львівщину завітав спеціальний уповноважений Федерального Уряду Німеччини з питань структурних перетворень в українських вугільних регіонах Станіслав Тілліх. Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА.

Максим Козицький відзначив переможців конкурсу імені Петра Яцика та конкурсу імені Тараса Шевченка

На базі Верхньосиньовидненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулися урочистості, присвячені 100-річчю від дня народження Петра Яцика – канадського підприємця родом з смт. Верхнє Синьовидне, найбільш відомого своїм вагомим внеском у фінансування українознавства на Заході та в Україні.

Питання відновлення міжнародного залізничного сполучення Загуж – Хирів скерують на розгляд Комісії з питань транскордонного співробітництва

Сьогодні, 8 липня, під час наради під головуванням заступника голови облдержадміністрації Юрія Бучка обговорили питання перспектив відновлення міжнародного залізничного сполучення Загуж (Польща) – Хирів (Україна).

Територіальним громадам спрямували субвенцію на придбання житла учасникам ООС (АТО) та родинам Героїв Небесної Сотні

Розпочинається фінансування придбання житла для учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (операції Об’єднаних сил), а також бійців-добровольців АТО, визнаних Комісією з визнання бійців-добровольців АТО, в межах реалізації Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – […]