Новини за день 26 Липня 2021

Під час засідання робочої групи обговорили пропозиції щодо облаштування Державного кордону в межах Львівщини

Сьогодні, 26 липня, під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Віталія Загайного відбулось засідання робочої групи з підготовки пропозиції щодо облаштування Державного кордону України в межах Львівської області.

«Укрзалізниця» стала одним з найбільших платників області за податком на нерухоме майно

Як повідомили у департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації, найбільшим платником податків до бюджету Львівщини є АТ «Укрзалізниця».

Під час робочої наради обговорили питання щодо забезпечення підрозділів територіальної оборони приміщеннями

Під керівництвом заступника голови Львівської облдержадміністрації Віталія Загайного відбулась робоча нарада із керівництвом бригади територіальної оборони з питань забезпечення підрозділів Територіальної оборони приміщеннями.

«Наше завдання на глобальному рівні – щоб до вересня 10 % населення світу були вакциновані», – глава Представництва ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт

З робочою поїздкою на Львівщині перебуває місія Всесвітньої організації охорони здоров’я на чолі з главою Представництва ВООЗ в Україні Ярном Хабіхтом. Сьогодні учасники місії зустрілися із заступниками голови Львівської ОДА Андрієм Годиком та Іваном Собком.

“Кошти освітніх субвенцій мають бути використані ефективно”, – Іван Собко

Цього року в області за кошти освітньої субвенції на умовах співфінансування з місцевих бюджетів планують придбати 23 шкільних автобуси.

У серпні на приватизацію в області виставлять нежитлові будівлі площею майже 800 м²

10 серпня цього року відбудеться прозорий онлайн-аукціон з приватизації нежитлових будівель, що знаходяться на балансі Головного управління статистики у Львівській області та розташовані за адресою: Львівська обл., м. Пустомити, вул. Заводська, 10. Інформує Фонд держмайна України.

На Золочівщині відбувся мистецький захід – Арт-толока, приурочена до 210-ї річниці з Дня народження Маркіяна Шашкевича

Учора у селі Білий Камінь Золочівського району відбувся мистецький захід – Арт-толока «Не згасайте, ясні зорі», приурочений до 210-ї річниці з Дня народження Маркіяна Шашкевича.

Оксана Линів стала першою диригенткою на Байройтському фестивалі

Вперше за 145 років одним з найпрестижніших оперних фестивалів, що проводять у Байройті (Німеччина), диригувала українка Оксана Линів. Диригентка відкрила фестиваль постановкою опери «Летючий голландець».

Львівщина продовжує лідирувати за програмою “Доступних кредитів 5-7-9%”

Міністерство економіки України щотижня інформує про перебіг кредитування в межах програми Доступні кредити 5-7-9%. Так, станом на сьогодні за регіональною класифікацією Львівщина продовжує лідирувати з виконання програми.

Природні об’єкти й бойківський колорит: головні локації Сколівської туристичної експедиції

Проєкт Львівської ОДА «Експедиція громад: фокус на туризм» стає щораз популярнішим. Відбувся вже восьмий виїзд. Представники туристичної галузі відвідали місто Сколе, села Крушельниця, Підгородці, Коростів. Це територія Сколівської територіальної громади.